باران کود

خرید مستقیم کود مرغ ارگانیک از بازار

کود مرغ ارگانیک را می توان به صورت مستقیم از بازار و از نمایندگی ها و شعبات این محصول به راحتی خریداری کرد، کود های ارگانیک درجه ی یک شامل گوگرد، اسید آمینه و هیومیک اسید هستند و یکی از برترین و مرغوب ترین ها در صنایع کود سازی به شمار می آیند و طرفداران زیادی در تمام حوزه ها، بخصوص کشاورزی و زراعت  دارند.

خرید مستقیم کود مرغ ارگانیک از بازار

فواید کود مرغ ارگانیک

فواید کود مرغ ارگانیک فواید کود مرغ ارگانیک بسیار زیاد است حال به تشریح این فواید می پردازیم:

این نمونه حاوی چند عنصر مهم از جمله: پتاسیم، فسفر و نیتروژن، ازت، آهن، روی و … است. این چند عنصر به مقدار قابل توجهی در این نمونه ی با ارزش موجودند و وجود این عناصر به قد کشیدن سبزیجات بسیار کمک می کند‌.

این کود ارگانیک برای پرورش سبزیجات و گیاهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و باعث رشد و نمو بیشتر و بهتر این گیاهان می شود‌.

کودهای مرغ در مقایسه با کود های دیگر بسیاری از عنصر های لازم برای رشد گیاهان را دارد، اگر به روش صحیح تولید و فرآوری گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود.

اگر این محصول را در خاک بریزیم، خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک را به شدت تقویت می کند و ظرفیت نفوذ و ظرفیت رطوبت خاک را افزایش می دهد، در نتیجه باعث بهبود حرکات آب و کاهش خشکی آن می گردد.

این محصول فوق العاده باعث حفظ خاک و جذب مواد معدنی و مغذی توسط گیاه می شود.

کود های حیوانی نسبت به کود های دیگر موجود در بازار بسیار سالم تر و مقرون به صرفه تر می باشند و در میان کود های حیوانی کود مرغ از همه ی آن ها با کیفیت تر و بهتر می باشد.

عناصر مفید موجود در این نمونه چند برابر کود های شیمیایی می باشد.

کود های مرغ انواع مختلفی دارند از جمله: کود گوشتی، کود قفس و مرتفع و کود دامی عمیق و …

استفاده از این محصول بیش تر در فصل های زمستان و تابستان صورت می گیرد‌.

فروشنده معتبر کود مرغ ارگانیک

فروشنده معتبر کود مرغ ارگانیک فروشنده های معتبر کود مرغ ارگانیک این نمونه را با کیفیت عالی و قیمتی مناسب به فروش می رسانند.

این نمونه بسیار برای کشاورزان و افرادی که با پرورش گیاهان سر و کار دارند، حائز اهمیت است. 

بسیاری از افراد در داخل و خارج از مرزها خواهان این محصول هستند، صادرات این نمونه رونق و ارز آوری بسیار خوبی برای کشورمان دارد و این نمونه یک محصول صادراتی محسوب می شود.

این نمونه در کشورمان به روش های طبیعی تولید می گردد و غنی از هر گونه مواد آلی می باشد و باعث رشد بهتر و بیش تر گیاه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغ گرانوله مرغوب

کود مرغ گرانوله بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد. این نوع کود ها سرشار از مواد مغذی مورد نیاز خاک می باشند. با استفاده از این کود ها بازدهی و کارآیی زمین افزایش خ

پاسخی بگذارید