باران کود

عرضه کننده کود مرغی مایع درجه یک

کود مرغی یکی از بهترین کود ها می باشد که در برابر سایر کود های حیوانی بسیار قوی تر می باشد و علاوه بر فواید زیادی که برای نهال و درختان دارد بسیار مقوی برای خاک می باشد و سبب حاصلخیزی خاک می شود امروزه استفاده از کود های شیمیایی زیاد شده است به همین دلیل حاصلخیزی خاک و باردهی درختان بسیار کم شده است و سبب تولید میوه هایی با کیفیت پایین می شود اما استفاده از کود حیوانی به خصوص مرغی بسیار توصیه می شود.

عرضه کننده کود مرغی مایع درجه یک برای راحتی در خرید استفاده کنندگان این امکان را فراهم آورده است تا مردم به صورت حضوری و غیر حضوری کود را خریداری نمایند.

عرضه کننده کود مرغی مایع درجه یک

عناصر موجود در کود مرغی چیست؟

عناصر موجود در کود مرغی چیست؟ همانطور که گفتیم کود مرغی در بین کود های حیوانی یکی از بهترین ها می باشد که دارای فواید زیادی برای درختان و خاک دارد این کود همانطور که از نامش پیدا است توسط مرغ ها تولید می شود و در برابر سایر کود ها بسیار مقوی تر می باشد به صورتی که یک کیلو از این کود برابر با ده کیلو سایر کود ها می باشد و اکثرا از این کود برای درختان میوه مورد استفاده قرار می دهند.

این کود دارای ویژگی های فراوانی است از جمله: ۱- با تمام دستگاه های کود پاش می توان کود را به درختان و خاک منتقل نمود ۲- از بین برنده تمامی علف های هرز ۳- عاری از هرگونه عوامل بیماریزا ۴- افزایش دهنده حاصلخیزی خاک ۵- افزایش باردهی درختان ۶- استریل شده با بخار می باشد.

عناصر موجود در کود مرغی که باعث حاصلخیزی و افزایش باردهی درختان می شود بسیار زیاد می باشد که مهم ترین آنها مواد آلی، ازت، عناصر مغذی (روی، آهن و مس)، پتاسیم، فسفر و اسید های مختلف می باشد.

توصیه می شود از کود مرغی در زمانی که تازه است استفاده نمایید زیرا در زمان تازه بودن دارای ۷۰ درصد رطوبت می باشد همچنین بهتر است از کود مرغی در فضای باز اما در مکانی مناسب که از نور مستقیم خورشید، باد و باران دور باشد، کود مرغی دارای بود نامناسبی است بهتر است از مکان زندگی به ویژه دسترس کودکان دور نگهداری شود.

تولید انواع کود مرغی مایع درجه یک

تولید انواع کود مرغی مایع درجه یک تولید کود مایع در ایران انجام می شود به همین دلیل مناسب با خاک و آب و هوای ایران است و بهتر است به جای استفاده از کود های خارجی از کود ایرانی استفاده نمایید، عرضه کود مرغی در مکان های مختلف انجام می شود اما توصیه می شود برای خرید کود با کیفیت و با قیمت مناسب به مراکز فروش معتبر مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی عرضه کود مرغی مایع مخصوص سیب زمینی

محصولات کود مرغی مایع مخصوص سیب زمینی در بازار جهانی ارزش زیادی داشته و اقتصاد بعضی از کشور های تولید کننده ی آن به خرید و فروش کود مرغی مایع بستگی دارد. برای خ

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید