صادرات کود مرغی مرغوب به کشور های خارجی

اگر در حوزه کودهای حیوانی به دنبال یک کو مناسب و طبیعی می باشید بهترین گزینه کود مرغی است. این محصول دارای نیتروژن بسیار بالا و همچنین پتاسیم می باشد که وجود این مواد آن را بسیار با ارزش نموده است البته بهتر است بدانید نیتروژن موجود در این کود به اندازه ای بالا است که در صورتی به صورت خام بر روی گیاهان استفاده شود سوختن و پژمرده شدن آن را به دنبال دارد. صادرات کود مرغی در کشور ما در حال انجام است و هر ساله مقدار زیادی از این محصول به کشورهای مختلف صادر می شود. با ما در ادامه همراه شوید تا اطلاعات بیشتری درباره کود مرغی کسب نمایید.

صادرات کود مرغی مرغوب به کشور های خارجی

همه چیز درباره کود مرغی

بیشتر بخوانید: کارخانه کود مرغی

همه چیز درباره کود مرغی کو مرغی از جمله کودهای طبیعی است که در ساخت آن از هیچ گونا ماده شیمیایی استفاده نشده است به همین دلیل  این محصول برای سبزیجات که به صورت خوراکی مصرف می شود قابل استفاده می باشد. این کود باعث تامین کردن مواد مورد نیار خاک شده و به همین دلیل باعث افزایش سرعت رشد محصولی که کاشته اید می شود.

نکته ای که در هنگام استفاده از این محصول باید بدانید نحوه استفاده درست آن است چون این کود علاوه بر ویژگی های مثبت و مزایای بسیار زیادی که دارد بیش از حد استفاده کردن و یا خام مصرف کردن آن ممکن است منجر به مرگ گیاهان شما شود. انواع مختلفی از این محصول مانند کود بستر جوجه های گوشتی، کود نیمچه های تخم گذار و… وجود دارد که هر کدام از آن ها ویژگی و مشخصات مخصوص به خود را دارا می باشد. در حالت کلی می توان گفت هر چقدر که از فضولات مرغ برای استفاده از کود زودتر استفاده شود محصولی که از آن تولید می شود دارای کیفیت و ارزش بالاتری می باشد.

میزان صادرات کود مرغی مرغوب به کشور خارجی

میزان صادرات کود مرغی مرغوب به کشور خارجی ایران به دلیل پرورش زیاد مرغ و جوجه و… به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان کود مرغی به شمار می رود که محصولات تولید شده علاوه بر اینکه در بازارهای داخل کشور به فروش می رسد و نیاز مردم کشور ما را تامین می کند بلکه هر ساله به کشورهای خارجی نیز با بسته بندی مرغوب و مناسب صادر شده و در بازارهای آن ها عرضه می شود.

بیشتر بخوانید: تولیدکنندگان کود مرغی

در حالت کلی می توان گفت میزان صادرات کود مرغی به کشورهای خارجی در ایران به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالایی که این محصول دارد  سال به سال در حال افزایش است و این محصول به عنوان یکی از مهم ترین منابع درآمد غیر نفتی کشور محسوب می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما