باران کود

کود مرغی درخت سیب با قیمت عالی

تنش های محیطی مانند تغییرات شدید دما و کم آبی بر باروری و سلامت درخت سیب تاثیرگذار است. کود مرغی درخت سیب به عنوان یک کود آلی با داشتن منبع غنی از عناصر غذایی مورد نیاز گیاه، درخت سیب را در مقابل تنش ها مقاوم تر می کند و به ثمر دهی بیشتر و ایجاد یک محصول با کیفیت کمک می کند.

کود مرغی درخت سیب با قیمت عالی

توضیحات کود مرغی درخت سیب

توضیحات کود مرغی درخت سیب

کود مرغی سبب بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی خاک می شود و استفاده از آن در خاک های شنی و رسی عملیات کشت و کار را به دلیل اصلاح چسبندگی خاک بهبود می بخشد. کود مرغی حاوی مقادیر زیادی از  عناصر پر مصرف و  ضروری گیاه از قبیل نیتروژن، فسفر و پتاسیم می باشد. کود مرغی به عنوان یک کود آلی سبب افزایش تشکیل هوموس در خاک، اصلاح ساختمان خاک، افزایش تهویه، نفوذ پذیری آب در خاک، سهولت جوانه زنی بذر و استقرار نهال ها در خاک و افزایش فعالیت ریز جانداران مفید در خاک می شود.
کود مرغی حاوی مقادیر زیادی اسید اوریک و سایر اورید ها می باشد که می تواند از این طریق به چرخه نیتروژن در خاک کمک کند و بخش اعظم نیاز نیتروژن درخت سیب را فراهم نماید.
حالت گرانوله و پلیت شده کود مرغی سبب استفاده آن توسط انواع مختلف دستگاه های کود پاش می شود. گیاه توانایی جذب کود مرغی از ساقه، ریشه و برگ خود را دارد و این موضوع سبب سهولت استفاده کود مرغی در دوره های مختلف رشد گیاه می شود. کود مرغی در درختان مثمر مانند سیب سبب افزایش میوه دهی، شیرین شدن میوه ها و بازار پسندتر شدن محصول می شود.
امروزه تقاضا برای محصولات ارگانیک رو به افزایش است، کود مرغی یک کود ارگانیک و عاری از هرگونه ماده شیمیایی غیر طبیعی می باشد و محصول درخت سیب تولید شده توسط آن امکان عرضه به صورت یک محصول ارگانیک را در بازار دارد که با توجه به مطالب گفته شد کود مرغی می تواند بر قیمت نهایی محصول تولید شده نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

قیمت کود مرغی درخت سیب

قیمت کود مرغی درخت سیب هزینه اولیه تولید کود مرغی از قبیل تغذیه و نژاد مرغ ها بر قیمت نهایی کود تاثیر گذار است. بدیهی است هرچه تغذیه بهتر و مرغ استفاده شده از نژاد برتری باشد قیمت کود مرغی بیشتر خواهد بود و به طبع آن عناصر غذایی بیشتری نیز در آن وجود خواهد داشت.
همچنین افزودن عناصر کم مصرف و اصلاحات انجام شده بر روی کود مرغی مانند حذف بذر علف های هرز می تواند قیمت کود مرغی را افزایش دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید