باران کود

کارخانه عرضه کود مرغی مایع ارزان

کارخانه های تولید کننده کود و سم‌ های شیمیایی در داخل کشور، با به کار بردن ایده ای جالب، اقدام به تولید وعرضه کود مرغی مایع ارزان، با کیفیتی بسیار بالا و کارایی مناسب کرده اند. متقاضیان برای سفارش به صورت کلی و جزئی می توانند به طور مستقیم به کارخانه مراجعه کنند و آن را با قیمتی بسیار ارزان و مقرون به صرفه خریداری کنند.

کارخانه عرضه کود مرغی مایع ارزان

عوامل موثر بر کیفیت کود مرغی

عوامل موثر بر کیفیت کود مرغی

کود مرغ از گذشته تا مدتی نه چندان دور، به صورت ارگانیک‌و مستقیم‌از مرغداری ها جمع آوری می گردید و در دسترس کشاورزان قرار می گرفت. اما تولید کنندگان با به کار بردن یک فرایند ابتکاری، کود مرغ را به شکل های مختلفی با حفظ خاصیت و حتی غنی تر فراوری کردند و در اختیار کشاورزان و باغداران قرار دادند.

تولیدکنندگان با آگاهی از این‌موضوع که، کود مرغ باید کیفیت و مرغوبیت مشخصی داشته باشد تا تامین‌کننده نیاز تغذیه ای محصولات کشاورزی باشد، با تلاش و پشتکار این‌محصول را با ویژگی های مشخص تولید کردند. مهم‌تین عواملی که بر کیفیت محصولات کشاورزی موثرند عبارت است از:

  • ناخالصی و ترکیبات مضر در کود مرغ مایع آنالیز شده باشد تا آسیبی به محصولات کشاورزان و باغداران نزند.
  • مواد معدنی و ویتامین ها و مواد مغذی، در آن طی فرایند فراوری حفظ شود و خاصیت خود را از دست ندهد.
  • در حجمی که تقطیر و مایع می شود تمامی مواد مورد نیاز گیاه را به صورت فشرده و غلیظ شده دارا باشد.
  • سه ماده اصلی برای رشد گیاه،‌مثل پتاسیم، نیترات،فسفر را داشته باشد.

محصولات تولید شده داخلی تمام‌ویژگی های گفته شده را دارا می باشد،‌طوری که جز مرغوب ترین‌ کود مایع مرغی محسوب می گردد. افراد متقاضی می توانند برا تهیه این‌محصول به مراکز فروش کود مرغی، سم فروشی ها و … مراجعه کنند و پس از گرفتن‌مشاوره و راهنمایی لازم از کارشناسان فروش فعال در آنجا، میزانکود مرغی مایه و مناسب محصولات خود را خریداری نمایند.

صادرکنندگان انواع کود مرغی مایع ارزان

صادرکنندگان انواع کود مرغی مایع ارزان

کود مرغی باکیفیت تولید شده توسط کارخانه داران داخلی، تمامی ویژگی های یک کود مرغی درجه یک مناسب برای استفاده در باغداری و کشاورزی را دارا می باشد. این‌محصول علاوه بر اینکه توسط تولیدکنندگان، به وسیله فروشگاه های فروش انواع سم و کود تامین کننده نیاز بازار داخلی است و با قیمتی مناسب در بازار عرضه می شود و به فروش می رسد، تامین کننده نیاز بازار خارجی نیز می باشد، به طوری که این محصول در مقادیر بالا از طریق صادرات به خارج از مرزها، مخصوصا کشورهای همسایه صادر می گردد. این روش فروش باعث رونق صادرات، تبادل ارز بین دو دو کشور می گردد، و نیز باعث می شود تولیدکننده در این روش عرضه و فروش، سود خوبی را کسب کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات کود مرغی مایع فراوری شده

کود مرغی یکی از بهترین انواع کود های ارگانیک تولید شده در کشور می باشد که با توجه به کیفیت بالا و استفاده زیاد دارای متفاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است،

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید