باران کود

مراکز عرضه کود مرغ گرانول در ایران

کود مرغ گرانول یکی از کود های پر مصرف و پر فروش در بخش کشاورزی و باغ داری می باشد که از لحاظ ساختاری جامد بوده و دارای منابع سرشاری از تقویت کننده های خاک است. این کود را می توان در بازار ها و فروشگاه های تمامی شهر ها در اقصی نقاط ایران پیدا کرد.

همچنین به دلایلی مانند مقرون به صرفه بودن محصول می توان این نوع کود مرغی را از نمایندگی های فروش در سراسر ایران تهیه کنید. این مراکز و نمایندگی در اکثر شهر های ایران وجود دارد.

عرضه و تولید کود مرغ گرانول در بسته بندی های مختلف به صورت بسته های بزرگ و کوچک، همچنین به صورت خرید جزیی و به صورت عمده فروشی در مراکز و نمایندگی های فروش این محصول امکان پذیر می باشد.

مراکز عرضه کود مرغ گرانول در ایران

آشنایی با کود مرغ گرانول

آشنایی با کود مرغ گرانول

در این مطلب مباحثی در مورد آشنایی با کود مرغ گرانول را بیان می کنیم. کود مرغ گرانول به لحاظ شکل و ساختار جامد بوده و دارای مواد مغذی برای خاک می باشد. این کود در ترکیبات خود مواد آلی و همچنین مواد پر سودی برای خاک همچون گوگرد، آهن، روی، فسفر، پتاسیم، منیزیم و … را دارد که علاوه بر طبیعی و ارگانیک بودن می توان خاک را تقویت کرد و مانع از سوختن گیاه و خاک شد.

این محصول با در نظر گرفتن طبیعی بودن آن، یکی از کود هایی به شمار می رود که مواد شیمیایی زیادی در آن به کار نرفته است و می توان گفت یکی از سلامت ترین کود های موجود در بازار می باشد.

همچنین کود مرغ گرانول میکرو ارگانیزم های مفید خاک را افزایش می دهد که این امر سبب تقویت بسیار بالای خاک می شود و به لحاظ بیولوژیکی فعالیت های منفی در خاک مانند روییدن علف های هرز را کاهش می دهد.

مراکز تولید کود مرغ گرانول در ایران

مراکز تولید کود مرغ گرانول در ایران

در زمینه تولید کود مرغ گرانول کارخانه ها و مراکز بسیاری مشغول به کار هستند. این مراکز که اغلب نزدیک به مرغ داری ها در حومه ی شهر هستند، مواد اولیه که کود مرغ باشد را از مرغ داری ها دریافت کرده و به کارخانه ها می برند.

این مراکز با در نظر گرفتن تمامی فاکتور های مورد نیاز خاک کود مرغی را تولید می کنند که از هر لحاظ برای خاک منفعت داشته و تولید و رشد گیاهان را دو چندان می کند.

کود مرغ گرانول در مراکز کاملا تمیز و با در نظر گرفتن بهترین مواد های افزودنی تهیه و تولید و بسته بندی می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغ گرانوله مرغوب

کود مرغ گرانوله بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد. این نوع کود ها سرشار از مواد مغذی مورد نیاز خاک می باشند. با استفاده از این کود ها بازدهی و کارآیی زمین افزایش خ

پاسخی بگذارید