باران کود

قیمت انواع کود کلات آهن در ایران

آهن یکی از عناصر بسیار لازم و ضروری برای همه موجودات زنده می باشد. اغلب خاک های ایران مقداری آهک دارند که البته این آهک مشکل چندانی برای جذب آهن ایجاد نمی کند‌. 

انواع کود کلات آهن وجود دارد. کود آهن باید به مقدار کافی وجود داشته باشد، در غیر این صورت گیاهان رشد چندانی پیدا نمی کنند. 

قیمت انواع کود کلات آهن در ایران

توضیحاتی درباره کود کلات آهن

توضیحاتی درباره کود کلات آهن  آهن یک عنصر اساسی می باشد که  در کلروفیل سازی و رشد ونمو گیاه نقش دارد.

آهن در مراحل مختلفی از زنجیره ی انتقال الکترون شرکت می کند و همچنین در تنفس سلولی و متابولیسم آنزیم ها و پروتئین ها به عنوان یک عنصر بنیادی محسوب می گردد.

بهترین کود کلات آهن بستگی به شرایط زیر دارد:

اولا ؛ شرکت تولید کننده،  دوما ؛ نوسانات ارزی،  سوما؛  عمده یا خرده خریدن آن،  چهارما؛  میزان معروف بودن برند تولید کننده

 هم چنین افرادی که این محصول را به صورت عمده یا خرده به فروش می رسانند بستگی دارد.

ميزان مصرف كودهای آهن بستگی به نوع خاك، شدت كمبود آهن و سن گياه دارد و اين ميزان در خاكهای سنگين بيشتر است.

نکته : در خاكهای سبك ميزان توصيه شده را در چند نوبت مصرف نماييد و نباید مقدار بیشتر از میزان معین شده باشد، زیرا مقدارزیاد آن به گیاه آسیب می زند. 

لیست قیمت انواع کود کلات آهن

لیست قیمت انواع کود کلات آهن  اگر شما قصد خرید کود کلات آهن را به صورت عمده دارید باید دانش و اطلاعات زیادی درباره ی این محصول داشته باشید.

باید بدانید که افراد زیادی این محصول را به صورت فله ای به سایر کشور ها صادر می کنند و شما هنگام صادر کردن این محصول به سایر کشور های دیگر باید این نکته ی طلایی را مورد توجه قرار دهید و آن این است که محصولات خود را به صورت عمده به کشورهایی صادر کنید که دارای نوسانات ارزی پایین بوده تا شما کسب سود زیادی داشته باشید. 

از طرف دیگر بسیاری از عمده فروش ها محصولات خود را به صورت فله ای ارزان قیمت به فروش می رسانند و هدف آن ها کسب سود در دراز مدت جذب مشتری در طول روند فروش خود می باشند چون از طرفی بیشتر مردم به دنبال خرید محصولات ارزان قیمت هستند محصولات ارزان را خریداری می کنند و این شرکت ها سود بیشتری به دست می آورند.

در حالت کلی قیمت این کودها بستگی به جنس و کیفیت محصول مورد نظر دارد و در کشور ما خوشبختانه این قیمت بسیار متناسب است و این برای کشاورزان یک مزیت خیلی خوبی می تواند باشد، که به راحتی این کودها را خریداری کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده کود کلات آهن فله ای

در پروش انواع گیاهان، میوه ها و سبزیجات آهن یکی از مهم ترین و اصلی ترین عناصر می شود. آهن یکی از مواد غذایی است، که مصرف آن کم می باشد ولی در تولید و پرورش انوا

پاسخی بگذارید