باران کود

فروش کود حیوانی مرغ به صورت عمده

کودهای حیوانی از جمله کودهای پر استفاده و رایج در کشاورزی و باغدارای هستند. این کودها در مقایسه با کودهای شیمیایی محبوبیت بیشتری در بین کشاورزان و باغداران دارند، از این میان کود حیوانی مرغ به نسبت سایر کودهای حیوانی از محبوبیت و استقبال بیشتری برخوردار است. چرا که این نوع از کودها دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که استفاده از آن را مناسب می کند. 

فروش کود حیوانی مرغ به صورت عمده

از فواید کود حیوانی مرغ چه می دانید؟

از فواید کود حیوانی مرغ  چه می دانید؟ امروزه کودهای حیوانی مختلفی در بازار وجود دارد. در این میان کود حیوانی مرغ از محبوبیت زیادی برخوردار است و بسیاری از باغداران و کشاورزان برای پرورش محصولات خود از آن استفاده می کنند. چرا که فواید کود حیوانی به ویژه نوع مرغی آن بسیار زیاد است و استفاده از آن را بسیار مناسب و به صرفه می کند. از جمله فواید کود حیوانی مرغی می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • بهترین منبع تغذیه برای خاک و انواع سبزیجات می باشند. 
  • ازت موجود در کود حیوانی مرغ در مقایسه با ازت موجود در سایر کودهای حیوانی به نسبت زودتر جذب می شود. 
  • داشتن مقدار زیادی مواد ریز مغذی که برای رشد گیاهان و محصولات کشاورزی مهم و ضروری است. از جمله این ریز مغذی ها می توان به آهن، روی، مس، فسفر، پتاسیم و غیره اشاره کرد. 
  • داشتن مقدار زیادی پروئتین و کراتین در ترکیبات خود که برای انواع محصولات لازم و ضروری است. 
  • با استفاده از کود حیوانی به ویژه کود مرغی می توان روند و سرعت رشد محصولات را تسریع کرد.
  • تولید و دسترسی به آن آسان است و می توان به شکل های مختلف آن را تهیه و خریداری کرد. 
  • در محیط استفاده آلودگی ایجاد نمی کند و سبب جمع شدن حشرات مختلف به دلیل فرآوری آن نمی شود. 
  • به دلیل انجام فرآیند اصلاح مواد مضر و باکتری ها و سموم آن از بین برده می شود و می توان با افزودن مواد مفید آن را تقویت کرد. 

فروش کود حیوانی مرغ با قیمت مناسب

فروش کود حیوانی مرغ با قیمت مناسب با توجه به ویژگی ها و خصوصیات مثبتی که کود حیوانی دارد، امروزه بسیاری از کشاورزان، باغداران و غیره سعی می کنند به جای استفاده از کود شیمیایی از این نوع کود استفاده کرد.

به همین دلیل فروش کود حیوانی به صورت عمده و با قیمت مناسب در مرکز فروش کود حیوانی انجام می گیرد.

در این میان می توان با خرید کود حیوانی مرغی با قیمت مناسب نه تنها در هزینه های خود صرفه جویی کرد، بلکه به دلیل تاثیر زیادی که این کود بر روی محصولات دارد، محصولاتی با کیفیت تر به بازار عرضه کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کود مرغ گرانوله مرغوب

کود مرغ گرانوله بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد. این نوع کود ها سرشار از مواد مغذی مورد نیاز خاک می باشند. با استفاده از این کود ها بازدهی و کارآیی زمین افزایش خ

پاسخی بگذارید