فروش عمده کود مرغی به روش اینترنتی

کود مرغی به عنوان یک کود ارگانیک امروزه کاربرد فراوانی در کشاورزی و صنعت و همچنین دامداری دارید لذا تولید کنندگان فراوانی در این زمینه با تولید و فروش کود مرغی عمده مشغول به فعالیت هستند.

فروش عمده کود مرغی به روش اینترنتی

کود مرغی با ارزش ترین کود ارگانیک

بیشتر بخوانید: کود مرغی ارگانیک

کود مرغی با ارزش ترین کود ارگانیککود مرغی که ار ضایعات  جوجه مرغ گوشتی و تخم گذار تهیه می شود به دلیل داشتن پروتئین و اسید اوریک به عنوان طبیعی ترین و ارگانیک ترین کود شناخته شده است که میتوان در کشاورزی آز آن استفاده نمود.

البته باید بادآوری کرد که کود مرغی بدست آمده از مرغ جوجه های گوشتی نسبت به کود بدست آمده از مرغ تخم گذار اسید اوریک و پروتئین کمتری دارد.

از فواید استفاده از این کود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جوانه زنی در گیاهان را سرعت می دهد
  • جذب ساده تر فسفر و پتاسیم توسط گیاه
  • بالا رفتن مقاومت گیاهان
  • افزایش ترشح آنزیم ها و هورمون های گیاهی
  • افزایش فعالیت میکرو ارگانیزم مفید خاک
  • به محیط زیست آسیب نمی رساند

شرکت های فروش انواع کود مرغی در مشهد

شرکت های فروش انواع کود مرغی در مشهدبه دلیل استفاده از روش های نا مناسب و کود ها و غیر اصولی موجب آسیب رساندن به خاک گردیده است، لذا به مرور زمان خاک ضعیف شده و کشاورزان برای جبران این آسیب از کودهای  متنوعی استفاده می کنند.

از انواع این کودها می توان به کود مرغی مایع، کود مرغی پلت شده، گرانول کود مرغی خام و غنی شده اشاره نمود.

شرکت  ما از جمله شرکت های فروش انواع کود مرغی  می باشد که می تواند به متقاضیان این محصول در مشهد خدمات ارائه دهد، و توانسته است با توزیع کود مرغی از مرغداری آن را با قیمت ارزان و کیفیت بالا عرضه نماید.

ارزان ترین کود مایع مرغی پلنت استار20 لیتری

ارزان ترین کود مایع مرغی پلنت استار20 لیتریکود مایع ارگانیک دارای اسید فولیک و هیومیک و همچنین میکرو ارگانیزم  موجب تقویت خاک و رشد گیاهان می شود از فواید این نوع کود می توان به غنی سازی خاک و افزایش قدرت جذب آب و عناصر غذایی توسط ریشه ها می گردد،مواد آلی موجود در این کود موجب نسبت اصلاح خاک به کربن و ازت می گردد در نتیجه موجب بهبود جذب ازت توسط ریشه ها می شود، موجب تبدیل کودهای شیمایی و جذب زیستی این کودها برای  گیاهان می شود و همچنین کود مایع سری تر از کود های آلی جامد جذب می گردد.

این شرکت توانسته است با استفاده از دانش و تکنولوژی روز و همچنین افراد متخصص ارزان ترین کود مایع مرغی پلنت استار 20 کیلویی را با کیفیت بالا عرضه نماید ، شما می توانید با ارتباط مستقیم از مشورت کارشناسان این مجموعه استفاده کنید و بهترین محصول را با قیمتی مناسب و ارزان خریداری کنید.

ارائه کود مرغی فراوری شده

ارائه کود مرغی فراوری شدهکود مرغی از نظر فسفر و پتاسیم نسبت به سایر کودهای حیوانی بیشتر است.کود مرغی ترکیه ای که از نمونه های فراوری شده می باشد،با
توجه به افزایش روز افزون استفاده
  از این
نوع کودها ، تقاضا برای کود مایع ترکیه افزایش یافته است و در بشکه های
بزرگ صد
لیتری به بالا عرضه می گردد. قیمت این محصولات با توجه به عواملی که در تولید آن
دخالت دارد متغیر می باشد. 

این شرکت با ارائه کود مرغی فراوری شده با قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته است این محصول را در اختیار کشاورزان و باغداران در سراسر ایران قرار دهد و به آنان در این زمینه مشورت دهد، متقاضیان این محصول می توانند با ارتباط با مدیر فروش این سایت این محصول را با قیمت ارزان و مناسب تهیه نمایند و از مشورت کارشناسان در این زمینه نیز بهره مند شوند.  

کارخانه تولید کود مرغی در اصفهان

کارخانه تولید کود مرغی در اصفهانامروزه خیلی از باغداران و کشاورزان ترجیح می دهند تا از کودهای حیوانی و ارگانیک به جای کودهای شیمیایی استفاده نمایند اما این فضولات اگر خیس باشند برای مزارع و گیاهان مناسب نمی باشد و به گیاهان آسیب می رساند.

در برخی نقاط سعی می کنند تا با افزودن آب به این کودها آن ها را رقیق نمایند و استفاده کنند که این کار موجب آسیب رساندن به به گیاهان در دراز مدت می گردد و برای محیط زیست نیز خطرناک می باشد.

لذا این فضولات را به کارخانه برده و با استفاده از فراوری آن ها را به کود مناسب و با ارزشی تبدیل  می کنند این کارخانه که بر مبنای تخمیر و خشک کردن با ظرفیت بالا و در مدت زمان نسبتا طولانی رطوبت آن ها گرفته و با رطوبت بسیار کمتری تولید می کند.

پس از فرایند فرآوری، کود مرغی پلیت شده 25 کیلویی و 50 کیلویی بسته بندی و یا در حجم های بالاتر روانه بازار می گردند، کود تولید شده علاوه بر اینکه از آلودگی محیط زیست جلوگیری می کند می توان با فروش این کود درآمد زایی کرد و از خروج ارز و واردات کود شیمایی جلو گیری می کند. 

کارخانه تولید کود مرغی در اصفهان با تولید کود گرانوله مرغی، کود مرغی پلیت شده و کود مرغی بیومیکس نیاز داخلی به این محصول را برطرف می سازد.

کاربرد کود مرغی در ایران

کاربرد کود مرغی در ایراندر گذشته به ضایعات مرغ به عنوان یک ماده مزاحم و کم ارزش که عوارض زیادی به محیط زیست وارد می کند دیده می شود اما امروزه با توجه به فن آوری های پیشرفته و تکنولوژی توانسته اند این ماده بی ارزش را به یک ماده ارزشمند با کاربردهای گوناگون تبدیل کرد.

از کاربردهای کود مرغی می توان در صنعت به عنوان تولید کننده گاز خانگی و یا تولید برق نیز استفاده کرد اما عمده  استفاده از این محصول در کشاورزی و دام می باشد.

بیشتر بخوانید: کود مرغ زعفران

کود مرغ غنی شده می تواند خوراک مناسب و در عین حال ارزانی برای ماهی و دام ها استفاده شود، در کشاورزی این محصول به طور گسترده ای به عنوان کود ارگانیک و طبیعی مورد استفاده می شود.

به دلیل داشتن اسید فولیک ، فسفر و پتاسیم موجود در آن می تواند به خوبی برای گیاهان به عنوان تقویت کننده خاک استفاده شود همچنین به واسطه داشتن ازت، برای گیاهان و خاک مفید می باشد.جذب این کود نسبت به موارد مشابه دیگر برای گیاهان آسان تر می باشد.

کود مرغ در استان فارس و کود مرغی در گیلان به صورت گسترده توسط کشاورزان و باغداران استفاده می گردد، همچنین استفاده از پلیت مرغی برای پسته بسیار مفید بوده و موجب افزایش باروری در این درختان می گردد. 

بهترین قیمت کود مرغی باکیفیت

بهترین قیمت کود مرغی باکیفیت قیمت کود مرغی با توجه به نوع فراوری شده و کیفیت و حجم بسته بندی متغیر است ، شما برای اینکه بتوانید این محصول را با قیمت ارزان و با کیفیت بالا تهیه و خریداری نمایید بهتر است از مشورت افراد متخصص و کارشناس استفاده نمایید.

همچنین قیمت این محصول به دلیل داشتن نوسانات و تغیرات بهتر است از قیمت روز آن اطلاع کسب کنید تا بتوانید این محصول را در بهترین زمان با قیمت ارزان تری تهیه و خریداری نمایید.

کارشناسان این مجموعه با ارائه مشاوره به متقاضیان این محصولات آن ها را در تهیه و پیدا کردن محصول مورد نظر با کیفیت و قیمت مناسب یاری می رسانند و با آن ها همکاری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما