سازندگان کود مرغی پلیت شده

سازندگان کود مرغی پلیت شده کاملا توانستند که صنعت کشاورزی را در کشور ما با تحولی جدی رو به رو کنند. در حال حاضر با استفاده از کود مرغی پلیت شده، انواع محصولات کشاورزی با کیفیت استثنایی و با هزینه هایی به مراتب مناسب تر، تولید می شود و به مرحله عرضه به بازار می گردد. کود مرغی پلیت شده در زمره کود های کامل دسته بندی می شوند. همچنین ضد آفت بودن این کو ها سبب شده تا هزینه های مربوط به آفت کشی و سم پاشی در زمین های کشاورزی تا حد قابل توجه کاهش یابد. این کود ها در حین تولید کاملا ضد عفونی و استریل شده و بنا بر همین علت کاملا فاقد بیماری هستند.

سازندگان کود مرغی پلیت شده

نکات مهم درباره کود مرغی پلیت شده

بیشتر بخوانید: کود حیوانی

نکات مهم درباره کود مرغی پلیت شدهتولیدات کود مرغی در راستای کاهش ضرر به محیط زیست و همچنین کم شدن هزینه های کشاورزی و صد البته افزایش درجه کیفیت این محصولات انجام شده است. پس بدیهی می باشد که تحولی عظیم این کود ها در صنعت کشاورزی ایجاد کرده.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کود مرغی پلیت شده باید به اصلی ترین مزیت های این محصولات توجه ویژه ای داشته باشیم:

 • کود مرغی پلیت شده عاری از هر گونه آفت و مواد بیماری زا می باشد زیرا در سناریو تولید کاملا ضد عفونی و استریل شده است.
 • در این حالت از فرستادن حجم زیادی از کود های شیمیایی آسیب زا به زمین های کشاورزی جلوگیری می شود.
 • ساختار و بافت خاک با استفاده از این کود ها اصلاح شده و از فرسایش خاک نیز جلوگیری می شود.
 • کود مرغی پلیت شده باعث تیره شدن خاک و جذب هوای بیشتر می گردد.
 • کود مرغی پلیت شده باعث حاصل خیز تر شدن خاک می گردد.

عرضه کنندگان کود مرغی پلیت شده

عرضه کنندگان کود مرغی پلیت شدهعرضه کنندگان کود مرغی پلیت شده کاملا بر این موضوع اشراف یافته اند که توزیع با کیفیت این اجناس به بازار می تواند سبب افزایش حجم فروششان و جلب رضایت مشتریان و متعاقبا جذب افراد بیشتر به سمت خود خواهد شد.

البته در این امر، گسترش کسب و کار توزیع کنندگان در اولویت آخر قرار دارد بلکه باید این نکته را ذکر نمود که با توزیع با کیفیت کود مرغی پلیت شده قطعا صنعت کشاورزی و باغداری در کشور ما با تحولی عظیم مواجه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: کود مرغ پلیتی

کما اینکه امروزه شاهد این امر هستیم، کشاورزان ترجیح می دهند که بیشتر از این کود ها برای کودهی زمین های خود استفاده کنند و طبیعتا نتایج متفاوت و شگفت انگیزی را نیز دریافت می نمایند.

کود مرغی پلیت شده هزینه های مراحل کشاورزی را کاهش داده و در افزایش درجه کیفیت محصولات نیز بسیار مثمر ثمر می باشد.

7

 1. سلام ضمن تشکر از کارشناس های محترم شرکت باران کود
  کود پلت مرغی رو به صورت چال کود در باغ شهری استفاده کردم و الان واقعلا نتیجه رو با چشم میبینم
  زنده باشید

 2. سلام
  من در ساوه باغ انار دارم ۵ سالی هست که از شرکت باران کود ، کود مرغی پلیتی و مایع تهیه میکنم، قبلا کود حیوانی خام استفاده میکردم و همیشه مشکل علف هرز و آفت داشتم، اما از زمانیکه دستور غذایی کارشناس شما رو استفاده کردم، مشکلات خاک حل شد و تناژ محصول بهتری برداشت کردم، کودها فوق العاده هستند،
  واقعا از مدیریت محترم شرکت باران کود که خیلی دلسوز کشاورزان هستند تشکر میکنم

 3. سلام و درود خدمت شما دوستان
  بنده از محصولات باران کود هیومیک اسید و همچنین پلیت مرغی را تهیه کردم برای نخلستان ما در آبادان ، نتيجه ای که گرفتیم بسیار بسیار عالی بود. با اینکه در آنجا شرایط آب و هوایی خاصی حاکم است ، ما شاهد گلدهی و همچنین باردهی مزرعه کشاورزی و نخلستان مان بودیم ، امیدوارم که در فصل برداشت خرما بتوانیم بهره کافی را از تلاش های خود جهت تولید محصولات ارگانیک کشاورزی ببریم.
  با تشکر امین خلیلی

 4. سلام و درود
  من از شما برای زمین کشاورزی خودم کود پلیت مرغی تهیه کردم . بسیار با کیفیت و خوب بود . من مرتب از شما خرید میکنم چون نتیجه ای بسیار بسیار عالی بود . از کارشناسان شما سپاسگزارم که من رو به این درجه از محصول و بار دهی رسیدم .

 5. سلام خسته نباشید
  ترجیح می دهم که بیشتر از این کود ها برای کودهی زمین های خود استفاده کنم و طبیعتا نتایج متفاوت و شگفت انگیزی را نیز دریافت کردم-این کود ها علاوه بر کیفیت ینظیر و قیمت بصرفه ای که دارد بسیار برای ما کشاورزان عای هست . ممنون ازمجموعه باران کود که به فکر کشاوزان است-یه امید همکاری های بعدی

 6. سلام و احترام به مجموعه باران کود، بنده کشاورز هستم و از کودهای ارگانیک باران کود برای محصولاتم، گندم و جو استفاده کردم، واقعا طبق گفته های کارشناس کشاورزی مجموعه خانم زارع، تناژ محصولاتم زیاد شد و باعث شد زمینم دیگه دچار افات و علف هرز نشه.بعد از استفاده از کود هیومیک اسید و مایع مرغی به تمام کشاورزهای منطقه خودمون توصیه میکنم از این دو نوع کود استفاده کنن. سپاس از کمک های کارامد مجموعه باران کود

 7. سلام وقت بخیر، بنده از کود هیومیک اسید مایع و کود مایع مرغی شرکت باران کود استفاده کردم برای محصولات گندم و جو.
  واقعا تاثیری بالایی داشت و بعد از مدتی کیفیت و تناژ محصولم بالا رفت. به نسبت کیفیت بالای کود، هزینه بسیار مناسبی دارند.
  بعد از استفاده از این دو کود به تمام همکاران کشاورزم پیشنهاد میکنم که برای بالارفتن کیفیت محصولشون، از این دو نوع کود استفاده کنن.ممنون از مجموعه باران کود و خانم مهندس زارع

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما