باران کود

خرید کود مرغ گوشتی با بهترین کیفیت

امروزه با اثبات ارزش فضولات مرغی، در موراد مختلفی به کار گرفته می شود. بیشتر از ۹۰ درصد در کشاورزی و در برخی موارد برای تغذیه ماهی و دام ها و نیز تامین سوخت استفاده می شود. انواع مختلفی از کود های مرغی در بازار به فروش می رسند. که عبارتند از: کود مرغ گوشتی، کود مرغ تخم گذار یا کود مرغ مادر و…  که هر کدام مزایای خاص خود را دارد.

از این میان، درصد پروتئین و در نتیجه انرژی کود مرغ گوشتی، از دیگر انواع بیشتر است. یکی از عواملی که روی کیفیت کود های حاصله اثر می گذارد، نوع شرایط نگهداری مرغ ها و تغذیه آن ها می باشد.

برای خرید کود مرغ گوشتی با بهترین کیفیت، مراکزی ایجاد شده اند که این محصول را با بهترین قیمت به مردم عرضه کنند. برای گرفتن بهترین نتیجه از استفاده از کودهای مرغی بهتر است نسبت های خاصی را که شرکت تولیدکننده توصیه کرده را رعایت کنید و اگر دستورالعمل خاصی برای نحوه مصرف تعیین کرده، آن را به کار ببرید. 

خرید کود مرغ گوشتی با بهترین کیفیت

نکاتی درباره کود مرغ گوشتی

نکاتی درباره کود مرغ گوشتی

نکاتی در مورد کود مرغ گوشتی وجود دارد که ما برخی از آن ها را در زیر می آوریم:

  • ظاهر و بسته بندی خوب کودهای مرغی، نمی تواند دلیلی بر کیفیت بالای آن باشد و بلعکس. 
  • هنگام خرید کود مرغ گوشتی با کیفیت، لازم است به اعتبار و میزان مشتری و نیز سوابق آن شرکت تولیدکننده دقت کنید. همچنین بهتر است از افراد آشنا و معتبر خریداری کنید. 
  • سعی کنید کودهای مرغ گوشتی فراوری شده را تهیه کنید و در کشت و پرورش گیاهانتان مورد استفاده قرار دهید. 
  • برای تخمین میزان کیفیت کود مرغی، روش های مختلفی در خانه وجود دارند. برای مثال می توانید با حل کردن ۵۰ گرم از کود جامد مرغی در آب، به نتایج جالبی دست یابید. مثلا ترکیبات مختلف در آن را با تغییر رنگ آب مشاهده کنید و یا اگر در آن شن و ماسه پیدا کردید، این نشان دهنده وجود ناخالصی و بی کیفیتی آن خواهد بود. 

عوامل موثر بر قیمت کود مرغ گوشتی

عوامل موثر بر قیمت کود مرغ گوشتی

کیفیت کود های مرغی در رشد و تقویت گیاهان، عامل موثری در تعیین قیمت آن می باشد. 

بدیهی است هر چه کود، تعامل بهتری با خاک و گیاهان برقرار کند و هر دو دست به دست هم در راستای افزایش رشد قدم بردارند، کیفیت کود بالاتر بوده است. 

کیفیت کودهای مرغ گوشتی نیز به عوامل زیادی در هنگام تولید و قبل از آن، به پرورش مرغ بستگی دارد. 

روش های مختلفی برای فرآوری کود مرغی وجود دارند و این هم می تواند روی کیفیت و قیمت کود مرغ حاصله تاثیر بگذارد. 

به طور کلی برای حفظ عناصر موجود در فضولات مرغی و پروتئین آن، باید در سریع ترین زمان ممکن جمع آوری شده و مورد فراوری قرار بگیرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید