قیمت کود مرغی غنی شده + خرید و فروش کود مرغی غنی شده عمده + بهترین قیمت روز 

در میان انواع کود های ارگانیک، کود مرغی غنی شده بهترین نمونه است، به دلیل اهمیت این ماده، کشاورزان و باغداران بسیاری به دنبال اطلاع از بهترین قیمت روز خرید و فروش کود مرغی عمده هستند. این کود به دلیل دارا بودن ریزمغذی ها و مواد آلی در بالا بردن کیفیت خاک و در نتیجه رشد گیاهان و درختان موثر است، و همچنین از بهترین  مکمل های غذایی برای جانداران آبزی نیز می باشد.

قیمت کود مرغی غنی شده

در میان انواع کودهای حیوانی، کود مرغی غنی شده از اهیت خاصی برخوردار است، و از مهمترین  دلایلی که می توان گفت، بیشترین تاثیر را برای رشد گل و گیاه دارد نوع کودی است که برای آن انتخاب می کنیم، لذا بهتر است به جای مصرف کودهای گران قیمت و شیمیایی از کودهای طبیعی استفاده کنیم.

کود مرغی غنی شده از بهترین کود ها در دنیا شناخته شده که سبب مرغوبیت و کیفیت بیشتر خاک می شود. این کود علاوه بر اینکه باعث حاصلخیزی خاک می شود، در رشد درختان، کیفیت محصول باغات تاثیر زیادی دارد، و قیمت این محصول را مرغوبیت و میزان عناصر موجود در آن مشخص می کند، به طوری که ارزش این کود به تغذیه و نحوه مراقبت مرغ و همچنین نوع ماده ای که در بستر مرغ مصرف می شود  تاثیر بسزایی دارد.

باید گفت این محصول از دیر باز مورد مصرف کشاورزان قرار گرفته است، که اتواع مختلفی نیز دارد، ازجمله:

  1. کود مرغی گوشتی، که از فضولات جوجه های مرغ می باشد.
  2. کود مرغی قفسی، از مرغ های تخم گذاری که در قفس نگهداری می شوند به دست می آید، که این نوع به کود مرغی مادر نیز شهرت دارد.

میزان اثر گذاری کود مرغی، براساس نوع پوشش بستر، شکل تغذیه، راه های جمع آوری آن، و روش انبارداری، نوع خاک، و روش مصرف کود مشخص می شود و از مزایای آن می توان گفت: باعث رشد سریع جوانه می شود، و جذب کود شیمیایی را بالا می برد، و همچنین باعث بالا رفتن هورمون های گیاهی و ترشح آنزیم می شود.

این کودها به خاطر ارگانیک بودن برای استفاده در کشاورزی بیسیار مفیداست، و نوع غنی شده آن نسبت به نوع ساده مزایای بیشتری دارد.

قیمت کود مرغی غنی شده

خرید و فروش کود مرغی غنی شده عمده

اگر شما فردی هستید که دنبال خرید و فروش کود مرغی به صورت عمده هستید، ابتدا باید اطلاعاتی را در مورد این محصول بدست بیاورید، همان طور که می دانید در میان انواع کود مرغی نوع غنی شده آن دارای مواد مغذی بیشتری می باشد، که  برای خاک و درختان میوه مفید است.

پس دانستید در میان انواع کود حیوانی کود مرغی مزیت بیشتری دارد و چون کیفیت بالاتری دارد برای درختان و گیاهان موثر تر است کلا کود مرغی از فضولات مرغ بدست می آید و مصارف و کاربرد زیادی در صنعت کشاورزی دارد، کود مرغی غنی شده از نمونه های کود های کامل و فراوری شده می باشد ،که 80 % آن از کود گوشتی و تخم گذار به همراه دیگر ترکیبات کود، منبعی از ماده آلی مناسب برای تقویت انواع خاک می باشد، این کود با ترکیبات گوگرد، فسفر، پتاسیمی که دارد، دارای خواص ضد قارچ نیز می باشد، علاوه بر آن وجود نیتروژن در کود، باعث غنی تر شدن آن از دیگر انواع ارگانیک  شده است.

کود مرغی غنی شده به علت داشتن مواد آلی و نیز دارا بودن  تمام مواد غذایی که برای رشد گیاه نیاز است، سبب حاصلخیزی خاک شده و نیز باعث افزایش محصول و کیفیت بیشتر آن قرار گرفته است و بعلاوه برخلاف ضرر هایی که کود های خام و یا شیمیایی دارند این محصول فاقد تاثیرات زیان آور برخاک و محیط زیست است و عناصر مفید آن در خاک بر اثر آبیاری یا بارندگی از بین نمی رود.

کود پلیت مرغی آمونیاک زیادی دارد، که وقتی در کنار بذر قرار گیرد از جوانه زدن آن جلوگیری می کند، بنابراین باید بدانید در چه فصلی از این محصول استفاده کنید، در نتیجه مصرف این کود در فصل تابستان و زمستان متداول تر می باشد، در فصل پاییز نیز زمان کافی برای آزاد سازی این عناصر و جذب آن توسط گیاهان دارد.

کود پلیت مرغی

بهترین قیمت روز کود مرغی غنی شده

کود های حیوانی انواع مختلفی دارند که در میان آنها کود مرغی غنی شده از اهمیت بیشتری برخوردار است. و به دلیل مقدار زیاد نیتروژن موجود در این کود برای رشد گیاهان بسیار موثر است، در ادامه مطلب ما به بررسی  مراکز توزیع بهترین قیمت روز این محصول می پردازیم.

این محصول در بازار به شکل های گوناگون ارائه می شود اما ما به شما توصیه تهیه کود با کیفیت، به روش اینترنتی را داریم که مزایای زیادی دارد از جمله:

  1. از آنجا که فروش اینترنتی نیاز به نگهداری و انبار کردن کالا ندارد، لذا بسیاری از هزینه ها برای عرضه کننده کاهش می یابد و این مسئله باعث پایین آمدن قیمت محصول با خرید اینترنتی  می شود.
  2. سایت های اینترنتی با ایجاد زیر ساخت لازم برای مشتریان خود این حس مطلوب را با خرید آسان و راحت ایجاد نموده اند تا محصولشان به صورت رایگان ارسال شود، این فروشگاه ها ضمن این که اعتماد مشتریان را جلب کرده اند باعث حفظ سرمایه با خرید ارزان و مناسب شده اند.

حال اگر مایل به خرید کود مرغی غنی شده هستید به روش های زیر می توانید اقدام نمایید.

  1. ابتدا در فضای اینترنت می توانید انواع کود مرغی را جستجو کنید و اطلاعات کسب نمایید.
  2. به نماد اکترونیکی که نشان دهنده اعتبار فروشگاه آنها می باشد دقت کنید و از وجود ان اطمینان حاصل نمایید.
  3. شما می توانید قیمت کیفیت و کارایی محصول خود را در سایت های مرتبط که این محصول را ارائه می دهند مقایسه نمایید.

بهترین قیمت روز کود مرغی غنی شده

و حال اگر به دنبال خرید کود مرغی غنی شده با کیفیت و تضمین شده از فروشگاه معتبر هستید می توانید به راحتی و آسانی به سایت ما مراجعه کنید و با مشاوران فروش ارتباط بگیرید تا شما را جهت محصول مد نظرتان راهنمایی کنند و سپس نسبت به ثبت سفارش در صورتی که تمایل داشتید اقدام نمایید .

1

  1. سلام، من امسال برای درختان میوه ام از کود پلیت بصورت چال کود استفاده کردم، موقع فصل بهار هم از کود مایع مرغی استفاده کردم، درختای میوه ام خیلی قوی و پربار شدن.محصول زیادی برداشت کردم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما