مرکز فروش انواع کود نیترات پتاسیم( 46 0 13 NPK ) + خرید عمده

کود نیترات پتاسیم، یکی از ضروری ترین کود هایNPK است که به مراتب در مصارف زراعی کاربرد فراوانی دارد.با وجود مراکز فروش انواع کود نیترات پتاسیم ( NPK 13 0 46 ) می توانید به راحتی خرید عمده را انجام  دهید.

فروش ویژه کود نیترات پتاسیم برای پسته Extra pure

پسته یکی از گران بها ترین مواد غذایی بوده که هم در سطح داخلی و هم در  سطح بین الملل، دارای جایگاه خاصی می باشد. تمام باغداران در این زمینه در تلاش به دست آوردن بهترین نوع پسته می باشند.

یکی از موثرترین کود ها در زمینه ی پرورش با کیفیت محصول پسته، بهره وری از کود نیترات پتاسیم می باشد.

اثر بخشی این کود  در این است که اقدامات اولیه ی خویش را برای بالا بردن کیفیت، به رشد ریشه ها و افزایش آنها تمرکز داده و برای آنها فعالیت می نماید.

چون از این طریق می تواند گیاه را در برابر کم آبی، مقاوم نماید.

این مقاومت در این بخش تمام نمی شود، بلکه این مقاومت را تا جایی گسترش می دهد، که گیاه بتواند در برابر حملات آفات و حشرات، مقاومت لازم را از خود نشان دهد.

پتاسیم با جمع آوری تمام عناصر مورد نیاز برای محصول، در توپر شدن و  سنگین نموده آنها، بیشترین فعالیت را انجام می دهد.

فعالیت های این کود تا جایی پیش می رود، که پسته ها به صورت خندان بر روی شاخه ها نمایان شوند.

کود نیترات پتاسیم

خرید و فروش عمده کود نیترات پتاسیم ( potassium nitrate)

زمانی که متوجه ضعف در محصولات و درختان شدید، با دقت بررسی نمایید که علایم آنها، مربوط به کمبود کدام عنصر می باشد، تا بتوانید با دقت یک نسخه ی درست برای محصولات و درختان خود، تجویز نمایید.

اگر احیانا متوجه شدید که علایمی همچون؛ شاخه ها و یا ساقه های لاغر، رنگ پریدگی برگ ها و یا برگ های نازک و بی کیفیت در بین محصولات و درختان ظهور نموده است، به نظرتان نشان دهنده ی کمبود چه عنصری می باشد؟

اینها نشان دهنده ی کمبود پتاسیم بوده که بهترین نوع آن برای استفاده در این مواقع نوع نیترات آن می باشد. نیترات پتاسیم می تواند هم در جوان سازی برگ ها و هم در  تنومند نمودن شاخه ها و ساقه ها مفید باشد.

در کل این عنصر می تواند در روند بهبود سازی درختان و گیاهان فعالیت نماید، البته به صورت خاص می تواند محصولات را تحت کنترل کارایی خویش قرار داده و آنها را با کیفیت بالا پرورش دهد.

کود نیترات پتاسیم

قیمت استثنایی کود نیترات پتاسیم + بدون واسطه از تولید کنندگان

کود های با کیفیت و مرغوب زیادی در بازار ها وجود دارد، به همین دلیل بسیاری از اشخاص سودجو برای منافع شخصی خویش، در ساختار آنها دست برده و نوع بی کیفیت آن را تولید می نمایند. پس در موقع خرید به جز قیمت ها به کیفیت محصولات هم توجه نمایید.

کود نیترات پتاسیم جز کودهایی می باشد که در بخش کشاورزی و باغداری به مقیاس بزرگ مورد بهره وری قرار  می گیرند، حتی این محصول در باغ های خانگی هم کارایی دارد.

ارزش این کود در دو ماده ی پتاسیم و نیتروژن می باشد که در ساختار این کود استفاده شده است، که برای رشد و مقاومت هر نوع گیاه ضروری می باشد.

برای به دست آوردن کود نیترات پتاسیم آن هم بدون واسطه به صورت مستقیم از تولیدکنندگان محصول، بهترین موقعیت می باشد.

کود نیترات پتاسیم

کود پتاسیم نیترات ارزان عمده + باران کود

تمام باغداران و کشاورزان موفق از خواص کود پتاسیم نیترات آگاه هستند.

این کود جهت سلامتی و پر باری محصولات کارایی لازم را انجام می دهد.

استفاده ی این کود در مرحله ی اول، در دوره ی  جوانه زنی توصیه شده، به این دلیل که می تواند مقاومت  لازم را به بذرها انتقال دهد و با پتاسیمی که در محتوای کودی خود دارد می تواند برای رشد بذر اقدامات لازم را انجام دهد.

در این زمان اولیه، نیترات پتاسیم می تواند در جوانه زنی بذر ها و تقویت ریشه ها به صورت مستقیم وارد کار شده و در بهبود آن ها فعالیت می نماید.

فعالیت فتوسنتز و تازگی برگ ها همگی جز کارایی این کود با ارزش  می باشد. انواع کودهای تقویتی با بهترین کارایی را می توانید از مجموعه ی باران کود به دست بیاورید.

قیمت ها در این مجموعه به قیمت درب کارخانه بوده و با کیفیت ثابت شده می توانید این محصولات را به دست بیاورید.

2

  1. سلام کودهای پودری با بسته بندی 20 کیلویی که ارسال شد، خیلی به موقع به دستم رسید.
    ممنون از شما و شرکت خوبتون

  2. این کود را استفاده کردم و از نتیجه بسیار راضی بودم . ممنون از شما که حمایت کردید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما