کود سه بیست (20-20-20) + لیست قیمت باران کود

کود سه بیست جز پر مصرف ترین کود ها بوده و توانسته است، اعتماد کشاورزان و باغداران بسیاری را به دست بیاورد.

کود سه بیست (20-20-20) همراه با لیست قیمت مجموعه ی باران کود، بهترین انتخاب و گزینه برای همکاری در بخش پرورش گیاهان، درختان و محصولات می باشد.

قیمت های انواع کودهای تقویتی در این مجموعه، به قیمت درب کارخانه می باشد.

کود سه بیست

کود سه بیست با خواص بسیاری که دارد، در تمام عرصه های کشت و کار مورد بهره وری قرار می گیرد.

این کود در بخش کشاورزی، باغداری، گلخانه و حتی برای گیاهان زینتی و یا آپارتمانی قابل استفاده است.

این کود در رقابت با سایر کودهای دیگر، دارای اهمیت خاصی بوده و به نحوی بهترین کارایی را در همه گیاهان به ثبت رسانیده است.

این کود به صورت مایع و پودری مورد ساخت و تولید قرار گرفته است و هر کدام این اشکال متناسب با کارایی شان مورد انتخاب قرار می گیرند.

استفاده ی پودری این کود بیشتر رایج بوده و هنگام استفاده ی آن باید به مقدار نیاز با آب حل نموده و بعد مورد بهره وری قرار دهید.

کود سه بیست

کود سه بیست برای چه گیاهانی مناسب است؟

استفاده ی کود سه بیست برای همه گیاهان موثر می باشد. محصولاتی مانند؛ گوجه فرنگی، سیب زمینی، صیفی جات و حبوبات همگی با بهره گیری از این کود می توانند به بهترین مرحله ی بهبود و کیفیت برسند.

گیاهان آپارتمانی و زینتی از این قضیه مستثنی نیستند، این کود می تواند گلدهی و زیبایی این گیاهان را تا چند برابر افزایش دهد.

تابستان و بهار را می توان بهترین زمان استفاده از این کود یاد آور شد.

چنانچه که قبلا اشاره شده است، به دلیل کارایی عالی این کود در گلدهی، این کود را قبل از گلدهی مورد استفاده قرار دهید تا گل ها با مقاومت خاصی، بتوانند جوانه زنی و گلدهی را آغاز نمایند و استفاده از این کود به صورت حتم، از ریزش گل ها و میوه ها جلوگیری می نماید.

خواص کود سه بیست برای درختان

فسفر، ازت و پتاسیم جز اصلی ترین  عناصر این کود می باشد.

این عناصر می توانند سبب رشد و بهبود کیفیت در محصولات درختی شوند.

همه ی  گیاهان و محصولات نیازمند عناصر تشکیل دهنده ی این کود بوده و برای بهبودی شان باید این عناصر را داشته باشند.

استفاده ی این کود فقط برای زمین هایی که عنصر پتاسیم و نیتروژن کافی را دارند، ناممکن می باشد، در غیر این صورت استفاده ی این کود به صورت عموم می باشد.

این کود برای افزایش ریشه ها، گلدهی و میوه دهی بسیار عالی عمل می نماید، به همین دلیل استفاده ی این کود برای درختان میوه دار توصیه می شود.

بسیاری از کشاورزان و باغداری در استفاده از این کود متفق عمل می کنند. استفاده ی  این کود برای درختان میوه دار به صورت حتم توصیه شده است.

کود سه بیست

کود سه بیست در کشاورزی

این محصول با ترکیب های متوازن خود توانسته است که توجه کشاورزان را به خود جلب نماید. این کود در مزیت های بهره وری خویش، اینگونه خود نمایی نموده است؛

  • افزایش ریشه ها توام با حجیم شدن آنها
  • افزایش محصولات
  • بهبود طعم دهی و رنگ دهی محصولات
  • رشد رویشی و اندامی ساقه ها و برگ ها
  • افزایش سایز محصولات
  • ایجاد طراوت و تازگی در گیاهان و محصولات شان

هر عنصر این کود می تواند به صورت جداگانه بهترین و قوی ترین عملکرد را به نمایش بگذارد.

این عناصر برای همه ی محصولات کشاورزان مفید بوده و می باشد. برای مثال؛ در محصولات گندم، سبب افزایش سنبلان و محصولات شده و می تواند سایز هر دانه را به صورت چشمگیری افزایش دهد.

برای محصولات صیفی جات هم بر علاوه ی تازگی گیاه و محصولات، در بهبود و کیفیت و در محتوای گوشتی و پوستی محصولات تغییرات و بهبودی قابل رویت بوده است.

کود سه بیست

دو سوال در مورد کود سه بیست

1-چگونه می توانیم این کود را تهیه نماییم؟

خریداران محترم می توانند هم به صورت آنلاین و هم به صورت تماس تلفنی با شرکت باران کود این محصول را ثبت سفارش نمایند. قیمت های این محصول به قیمت درب کارخانه می باشد.

2-آیا می توانیم این کود را برای درختان جوان و نهال استفاده نماییم؟

بله می توانید و مقدار استفاده از این کود برای درختان جوان، 2 کیلو گرام در هزار لیتر آّب می باشد. این مرحله را تا سه بار تمدید کرده و ادامه دهید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما