کود کلات آهن ۶ % با اورتو 4/8 ortho-ortho

کود کلات آهن ۶ درصدی با اورتو 4/8 ortho-ortho
با ترکیبی پایدار و درصد حلالیت بالا با تاثیر سریع خاصیت پایدار در خاک می باشد. برای از بین بردن زردی بین رگ برگ ها در برگ های جوان از کود کلات آهن استفاده میشود.

کود کلات آهن 6 %

کود کلات آهن ۶ درصد در تشکیل سبزینگی گیاهان باغی و زراعی نقش مهمی دارد.
کود کلات آهن از عناصر کم مصرف ولی ضروری برای گیاهان که در بسیاری از فرآیندهای مانند فتوسنتز، تنفس، ساخت کلروفیل د تنظیم فعالیت آنزیمهای دخالت دارد.

کود کلات آهن 6درصد

مشخصات کود کلات آهن 6 %

از ویژگی های بارز کود کلات آهن ۶ درصد به چند مورد می توان اشاره کرد، که مهمترین آنها درمان علائم کمبود آهن در گیاهان از جمله از بین بردن زردی بین رگبرگ ای در برگ های گیاهان می باشد.
کود کلات آهن پایداری مناسب در خاک های قلیایی و آهکی دارد کاملا محلول در آب بوده و بدون ایجاد انسداد و رسوب در نازلها سمپاش و تیپ های مورد استفاده قرار می‌گیرد. زمان استفاده از کود کلات آهن ۶ درصدی در تمامی فصل های مختلف و دوران رشد گیاهان باغی و زراعی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در صورت مشاهده علائم کمبود آهن می توان از این محصول استفاده کرد.
این کود به دلیل حلالیت بالا با تمام کود های دیگر قابل مصرف می باشد و در زمینه اختلاط با سموم نیز امکان پذیر است اما توصیه می شود تست اختلاط پذیری انجام شود.

تجزیه ضمانت شده آهن کلاته 6
نوع بسته بندی 10 الی 20 کیلو
روش مصرف آب ابیاری، محلول پاشی،چالکود
مزایای مهم کود پایداری در خاک های قلیایی
رفع زردی رگبرگ ها

خرید کود کلات آهن 6%

برای خرید کود کلات آهن ۶ درصد باید دو ویژگی را در نظر داشت اینکه کود کلات آهن ۶ درصدی تولید داخلی است یا خارجی و تولید کدام کشور می باشد.
برای خرید این محصول عامل دیگری که باید به آن توجه داشت کیفیت این محصول می باشد.
زمانی که کودی که تهیه می شود و مصرف میشود کیفیت خوبی نداشته باشد بر روی این محصول نتیجه نخواهد داشت کشاورز از این بابت ضرر چند برابری خواهد کرد.
1. به خاطر هزینه برای خرید کود کرده
۲. پایین آمدن تناژ محصول و کیفیت محصول

کود کلات آهن 6 درصدی

قیمت کود کلات آهن 6%+خرید و فروش

قیمت کود کلات آهن ۶ درصدی بستگی به نوع آن دارد و نسبت به تنوع آن قیمت متفاوتی دارد به طور مثال کود کلات آهن پودری در مقایسه با کود کلات آهن های مایع قیمت مناسب تری دارند.
یکی از ویژگی هایی که در قیمت کود کلات آهن تاثیر دارد درصد آهن می باشد و این کلمه واضح است که هر چقدر درصد آهن کلاته بیشتر باشد قیمت محصول نیز بالا می رود.
بنابراین هنگام خرید باید به چند مورد توجه داشت، حجم محصول، نوع بسته بندی و کاربرد کود از دیگر عواملی است که روی قیمت محصول تاثیر می گذارد.

کود کلات آهن ارتو ارتو 4/8

پاسخ به دو سوال در باره کود کلات آن 6%

1.کود کلات آهن مقدار بیشتری آهن دارد یا کود سولفات آهن؟
کود کلات آن
2.نحوه استفاده از کود آهن به چه صورت است؟
محلول پاشی و آبیاری و چالکود.

2

  1. سلام کود کلات آهن ۶ درصدی من استفاده کردم برند آگروتین فوق العاده عالی بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما