باران کود

کرم زباله خوار و پودر کرم خاکی

کرم زباله خوار گونه اصل و پودر کرم خاکی خشک شده به روش فریز درایر درجه یک جهت تغذیه آبزیان و طیور با قیمت مناسب به فروش می رسد.
صنعت پرورش کرم و تولید ورمی‌کمپوست با توجه به اینکه در حفظ و استفاده بهینه از محیط‌زیست و کاهش هزینه ‌های حمل و نقل و دفع زباله ‌ها و فضولات حیوانی و انسانی نقش قابل توجهی دارد می‌ تواند در پیشرفت اقتصاد و توسعه پایدار کشور بسیار مفید باشد.

در حال حاضر کشورهای کانادا، ایتالیا، ژاپن، فیلیپین، آمریکا و هند کارخانه‌ های زیادی را در زمینه این صنعت و مخصوصاً سامانه‌ های بازیافت در ابعاد وسیع به اجرا درآورده ‌اند و از منافع آن بهره‌مند شده اند. این صنعت در زمینه کشاورزی، باغداری و تولید چای کمپوست کاربرد های فراوانی دارد. هرکشور سالانه میلیونها تن زباله تولید می کند که منبع بسیار با ارزشی برای تولید ورمی کمپوست و خلق ارزش است. به عنوان مثال هند سالانه ۲۵ میلیون تن زباله تولید می‌ کند که درصد قابل توجهی از آن به کود ورمی‌کمپوست تبدیل می‌ شود. هم اکنون در کانادا هر هفته ۷۵ تن زباله توسط ورمی‌کمپوست بازیافت می ‌شود شرکت Aoka Sangyo Co. Ltd در ژاپن نیز سه کارخانه با ظرفیت ۱۰۰۰ تن در سال دارد که ضایعات صنایع غذایی را به ورمی‌کمپوست تبدیل می‌ نماید. در حال حاضر ۳۰۰۰ کارخانه ورمی‌کمپوست در ژاپن وجود دارد که هریک ظرفیت ۵ تا ۵۰ تن در ماه دارند. اکنون نوبت ایران است تا وارد صنعت ورمی کمپوست و فنّاوری‌های تجاری آن شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید