باران کود

پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست در مازندران

پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست در مازندران از جمله راه های افزایش درآمد و کسب سود برای افرادیست که از مکان مناسبی برخوردارند.
کرم خاکی به عنوان یک منبع با ارزش در تولید کود های آلی به شمار می رود که در بسیاری از شهرها در حال کشت است. از این موجود برای تجزیه ی کودهای حیوانی و دامی استفاده می شود که برای باغات و مزارع بسیار مناسب است. کرم خاکی را می توان همچنین پرورش داد و به صورت مستقیم به کراگاه های تولید کننده ی ورمی کمپوست فروخت.
راه های زیادی برای استفاده از کرم خاکی وجود دارد و می توان با شناخت این موجود زنده سود زیادی به دست آورد و البته باید توجه داشت که خرید این محصول باید با صرفه اقتصادی و ارزان باشد تا سود آن واقعی باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید