باران کود

پرورش انواع کرم خاکی ورمی کمپوست

کرم‌های خاکی روزانه به اندازه وزنشان خوراک می‌خورند و بیرون می‌دهند و این کودی بی همتا برای تقویت خاک می‌باشد. از  سودمندیهای دیگر آن‌ها این است که آن‌ها با سوراخ کردن زمین آب و هوا را در زمین پخش می‌کنند واین برای رشد گیاهان بسیار سودمند است.
برای نپوسیدن گیاهان و خاک هم سود زیادی دارد؛ اما این موجود به دلیل اینکه از برگهای پوسیده برای تغذیه استفاده میکند , اگر درون یک گلدان حاوی گیاه زندگی کند چون درون گلدان غذای کافی برای مصرف ندارد برای رفع نیاز غذایی به سمت ریشه گیاه رفته و باعث از بین رفتن گیاه خواهد شد و همین موجود ارزشمند تبدیل به آفت از بین برنده ریشه گیاه محسوب خواهد شد.
کرم خاکی را برای موارد زیر پرورش می‌دهند:
تولید کودآلی.
اصلاح ساختمان و بهبود حاصل‌خیزی خاک.
جلوگیری از آلودگی منابع پایه.
حفظ محیط زیست.
تولید محصول سالم.
افزایش و پایداری تولید محصولات کشاورزی.
تولید مکمل غذایی جهت خوراک دام و آبزیان.
استفاده بهینه از زباله‌های حیوانی و تبدیل آن‌ها به کود آلی.
منبع: سایت بذر مهر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید