باران کود

نمایندگی فروش کرم خاکی طعمه ماهیگیری در گرگان

نمایندگی فروش کرم خاکی طعمه ماهیگیری در گرگان به دلیل ارسال با بستر توانسته است کرم ها را به صورت زنده و سالم به مشتریان خود برساند.
اگر یک کرم خاکی را از باغچه ی خود بیرون کشیده و در آفتاب بگذارید بعد از گذشت زمان نه خیلی طولانی می بینید که آن کرم خشک شده و از بین رفته است. ماهیگیران می دانند که در صورتی ماهیان را می توانند در قلاب های خود صید کنند که بتوانند موجودات زنده ای مثل کرم خاکی را به عنوان طعمه قرار دهند.
اما در خانه های آپارتمانی امروزی دیگر خبری از کرم های خاکی درون باغچه نیست و برای تهیه ی آن باید هزینه ای متقبل شد. ارسال کرم خاکی بدون بستر نمی تواند کرم های خاکی را زنده به دست مشتریان برساند و بنابراین لازم است همراه با بستر ارسال شود. گرگان و استان گلستان به دلیل اینکه دارای رودخانه هایی پر از ماهی هستند مکان تفریحی خوبی برای ماهیگیران به شمار می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید