باران کود

نمایندگی فروش کرم خاکی زنده و پودری

نمایندگی فروش کرم خاکی زنده و پودری برای استفاده به عنوان طعمه ی ماهیگیری و همچنین مصرف دارویی توزیع محصولات را با نرخ پایین برعهده دارد.
کرم های خاکی به دلیل این که می توانند محصولات غیر مفید را به مواد مفید تجزیه کنند مقدار زیادی در بدن خود پروتئین ذخیره شده دارند که از آن استفاده ی دارویی می شود. طبیبان حاذق طب سنتی اعتقاد دارند که برای اینکه بتوان بیماری های پوستی را درمان کرد از پودر کرم خاکی به همراه سایر مواد می توان استفاده کرد.
همچنین تکثیر ماهیان که دغدغه ی فروشندگان ماهی یا پرورش دهندگان شده است با تغذیه ی کرم خاکی افزایش یافتهاست. طبق تحقیقات مشخص شده است که بیش از ۲۰ درصد تخم های مولد در ماهیانی که از این محصول تغذیه می کنند بیشتر از زمان تغذیه با سایر مواد غذایی بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید