باران کود

مرکز فروش کرم خاکی پودر شده غذای ماهی ها

مرکز فروش کرم خاکی پودر شده غذای ماهی ها در نظر دارد با حداقل بسته بندی ممکن محصولات را براساس سفارش ثبت شده ی مشتریان به سراسر کشور ارسال کند.
کرم خاکی با پروتئین موجود در بدن خود می تواند به عنوان یک غذای کامل برای پرندگان و ماهی باشد. هرچند که می توان از کرم خاکی پودر شده برای پرورش پرندگانی مثل بلدرچین و مرغ نیز استفاده کرد اما قیمت بالای این محصول تولید کنندگان را منصرف می کند. اما ماهیان زینتی و حتی پرورشی براساس نوع مکمل های غذایی، کرم خاکی را می توان به آن ها داد.
برخی از افراد تنها به مقدار اندک از کرم های خاکی پودر شده نیاز دارند و با سفارش به مرکز فروش سعی شده است حداقل حجم ممکن ارسال برای این عزیزان در نظر گرفته شود اما در حجم های خیلی کم نمی توان از این روش استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید