باران کود

مرکز فروش و ارسال فوری کرم ماهیگیری

کرم طعمه ماهیگیری را می توان از کارگاهپرورش دهنده کرم به صورت انلاین خرید کرده و ارسال ان به مقصد به صورت فوری بعد از واریز هزینه انجام می شود.
برخی از علاقه مندان به ماهیگیری ترجیح میدهند در شرایط مناسب اب و هوایی و روزهای اخر هفته و یا در تعطیلات به ماهیگیی بپردازند یکی از مناسب ترین طعمه ماهی را کرم خاکی میدانند چرا که ترشحات بدن او سبب جلب ماهی به سمت قلاب و به دام افتادن ان می شود و صید را اسان می کند.
کرم های خاکی درشت اصولا نمونه های مورد استقبال ماهیگیران برای خرید طعمه ماهی است چرا که قلاب انداختن کرم های درشت اسان و راحت انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید