باران کود

مرکز فروش ارسال کرم ماهیگیری در کرمانشاه

کارگاه پرروش کرم ویژه ماهیگیری در استان های زیادی در حال فعالیت بوده و یکی از مراکز فعال در اماده سازی نمونه برای فروش و ارسال به لحظه ویژه ماهیگیری استان کرمانشاه است.
پرورش کرم های خاکی با اهداف مختلفی توسط تولید کننده ان دنبال می شود با تئجه یه اینکه امروزه یکی از طعمه های مناسب برای ماهیگیری کرم خاکی عنوان می شود یکی از این اهداف می تواند اماده سازی بسته بندی هایی مناسب ویژه طعمه ماهی می باشد.
ترشحات بدنی کرم ان را به عنوان غذای مطلوب ماهی ها معرفی کرده البته با توجه به تجارب ماهیگیران نشان داده شده است جهت قلاب گیری مناسب اندازه بدن کرم نیز در به قلایب انداختن مناسب نیز دارای اهمیت است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید