باران کود

مرکز تولید و عرضه کرم خاکی

مشتریان کرم خاکی می توانند به صورت مستقیم از طریق اینترنت نیز از مرکز تولید و عرضه سفارش خود را خریداری کرده و تحویل بگیرند.
در مورد کرم های پرروشی نکته ای دارای اهمیت است توان مقاومتی، توان جنسی و جفت گیری ان هاست هرجه نمونه مورد نظر کمتر هیبریدی باشد و مقاومت بالایی در برابر شوک های محیطی باشد از ارزش بالاتری برای خرید جهت پرروش برخوردار است حقیقتا روش خاص و قابل ملموسی بای این تشخیص که هر کس بتواند این کار را انجان دهد و جود نداد تنها باید خرید خود را از افراد معتبر انجام داد یکی راه ازمایشگاهی ان انتخاب چند ظرف به تناسب کرم هایی که در اختیار دارید است به این صورت که داخل ظروف بستر ریخته کرم های مورد نظر را داخل بستر گذاشته ابدهی، غذادهی و تنظیم رطوبت انجام شده هر کدام از طرف ها تولید ورمی در انها زودتر انجام شد نشان از قدرت بالای عملکردی کرم در تولید کو ورمی کمپوست داشته و می توان نمونه حاصل را در جهت فروش بهتر انتخاب کرده و ن را پرورش داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید