قیمت کود مرغی (درسال 1403)+ارسال رایگان😍

قیمت هرتن کود مرغی غنی شده درسال 1402 بین (2تا3) میلیون تومان عرضه میشود، برای اطلاع از لیست قیمت انواع کود پلیت مرغی کیسه 25 کیلویی میتوانید ارتباط بگیرید.

 قیمت کود مرغی پلیت شده 25 کیلویی

اگر می خواهید از کف قیمت کارخانه کود مرغی در سال 1402 مطلع شوید و شرایط ارسال رایگان کود را بدانید توصیه میشود با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

لیست قیمت کود پلیت مرغی (کیسه 25 کیلویی) به روز رسانی شد:

قیمت هر کیسه 25 کیلویی نوع کود
کودمرغی 50درصد مخلوط با کود حیوانی بین 50هزار تومان تا 70000 تومان
کود مرغی 85 درصد خاص غنی شده با مواد آلی بازه قیمت 75هزار تومان تا 120000 تومان

بارگیری و ارسال کود پلیت مرغی به دهلران خوزستان

بارگیری 25 تن کود پلیت مرغی غنی شده، معادل 1000 کیسه 25 کیلوگرمی جهت استفاده در باغات و مزارع در استان خوزستان انجام شد.
ارسال محصولات مجموعه باران کود به سراسر نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

خرید کودمرغی پلیت+راههای ارتباطی

 •  ما این امکان را برای عزیزانی که به سایت باران کود در ساعات مختلف شبانه روز سر میزنند و امکان ارتباط گرفتن در لحظه را ندارند، فراهم آوردیم که به قسمت ارسال فرم رفته و فرم پر کنند.
 • کارشناسان ما در ساعات کاری که از 10 صبح تا 6 بعداز ظهر می باشد با شما تماس گرفته و در امر ثبت سفارش یا مشاوره رایگان در رابطه با محصول مورد نظرتان، شما را راهنمایی خواهند کرد.
 • ضمن اینکه امکان ارسال در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی همچون واتساپ نیز برای شما مشتریان عزیز فراهم می باشد.

خرید کود مرغی

 

 قیمت کود مرغ کیسه ای

آیا شما جز آندسته از افراد هستید که همیشه درجستجوی ارزانترین قیمت کود پلیت مرغی هستند؟

فارغ ازاینکه کیفیت محصول در چه مرتبه ای قراردارد؟

اگرتنها فاکتور و ملاک تان درخرید کود مرغ کیسه ای را قیمت قراردهید، احتمال اینکه ضرر ببینید بالا میرود، چون تولیدکننده ناچاراست ازکیفیت مواد اولیه کم کند و ارزانترین قیمت کود مرغ کیسه ای را ارایه کند.

💥مجموعه باران کود،در سال 1402 انواع کودهای npk را با قیمت مناسب  تر از قبل ارائه میکند.

💯کشاورزانی که خرید هایی با تناژ بالا انجام میدهند، تعداد معدودی ارسال رایگان به عنوان هدیه هم برای آنها در نظر گرفته شده است.

معایب پلت مرغی 🤨

طی سالیان زیادی که با کشاورزان کارکردیم و بازخورد مصارف کودها را از آنها خواستیم، صادقانه درکودهای پلیت مرغی معایب گزارش نشد.

مگر در موارد خاص، که کود پلیت مرغی، ازبرخی شرکتهایی تهیه شده بود که ناخالصی های فراوانی در فرآیند تولید کود مرغ به کاربرده بودند.

💥مجموعه ما در نظر دارد که کود مرغی ارگانیک با کیفیت و قیمت مناسبت برای تمامی مخاطبین خود، که به دنبال کیفیت صددرصد تضمینی و با آنالیز آزمایشگاهی هستند، با دسترسی آسان ارائه کند.

زمان مصرف کود پلیت مرغی+ جدول

زمان مصرف کود پلیت مرغی برای هر محصول و در هر منطقه متفاوت میباشد، ما درجدول زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم.

البته کارشناسان ما با جزییات بیشتر و دقیق تربه شما میتوانند با درنظرگرفتن شرایط اختصاصی و اقلیمی شما برنامه تغذیه ای مناسب ارایه بدهند.

بهترین زمان مصرف کود پلیت مرغی محصول
باغات فصل خواب درخت و جوانه زنی
زراعت قبل از کاشت و تا قبل از پنجه زنی

فواید کودمرغی

کود مرغی مایع و کود مرغی پلیت درجه یک برای هر کشاورز و باغبانی که بخواهد نسبت به بقیه پیشروی بیشتری داشته باشد، یک امر ضروری و اجباری به شمار می آید.

باغبانان و زارعینی که بخواهند محصولات سالم و با کیفیت تری داشته باشند، باید از کودهای ارگانیک مایع مرغی، پلت مرغی و کود های npk استفاده کنند.

✅حتی کسانی که گلخانه دارند میتوانند از کودهایnpk مجموعه باران کود با قیمت مناسب تهیه کنند و کیفیت گلهای خود را بالا ببرند، همانند سایر گلخانه دارانی که از این کودها استفاده می کنند.

کود مرغی برای سیب زمینی

مقدار مصرف کود پلیت مرغی

میزان مصرف کود پلیت مرغی در باغات با توجه به سن درختان و متناسب با نیاز آنها مورد سنجش قرارمیگیرد.

برای مثال :

 • نهالستان ها نیم کیلو درسال به ازای هرنهال کافیست.
 • درختان بزرگ و کهنسال، معمولا بافرمول نصف تا یک سوم سن آنها اندازه گیری میشود و برای درختان چالکود میشود.

فواید کود مرغی مایع

گیاه برای رشد سالم و بهینه خود به مواد مغذی زیادی نیاز دارد.

اگر این ریز مغذیها در گیاهان وجود نداشته باشد نمیتوانند به خوبی رشد کنند، میزان برداشت محصولات کشاورزان کاهش پیدا میکند و گیاه بیشتر در معرض آفات قرار می گیرد.

 • بالا رفتن قدرت جذب گیاه
 • افزایش مقاومت گیاه در مواجه با تنش های محیطی
 • بهبود رشد رویشی و افزایش شاخ وبرگ درختان
 • شکوفه زنی حداکثری
 • بهبود کیفیت وتناژ میوه

هنگامی که کشاورزان محصولات متعددی در زمین خود کشت می کنند، این کشت بی رویه باعث می شود که اغلب زمین های کشاورزی دچار کمبود این مواد مغذی شود.

حالا اگر کشاورز آگاهی لازم را داشته باشد می‌تواند با استفاده از کودهای npk و کود مرغی مایع و پلیتی در زمان مناسب کشت، محصولات مرغوب تر و با کیفیت تری برداشت کند، و به بازار های داخلی عرضه کند، و حتی در زمینه صادرات محصول خود را ارائه دهد.

کود مرغی برای پیاز

عناصر تشکیل دهند کود مرغی

مهمترین موادی که برای هر گیاه لازمه ی رشد و تداوم است و گیاهان بدون این عناصر تقویتی و ضروری نمی توانند رشد خوبی داشته باشند به عنوان عناصر ماکرو شناخته می شوند. عناصر ماکرو از نیتروژن و فسفر و پتاسیم تشکیل شده است. به اینگونه کودهایی که از عناصر ماکرو ساخته شده اند، کودهای npk گفته می شود.

نیتروژن:

یکی از اصلی ترین و مهم ترین اجزای سازنده ی در بسیاری از فرایند های مورد نیاز برای رشد گیاهان محسوب می شود.

همچنین نیتروژن یکی از عناصر تشکیل دهنده مهم در انواع کودهای آمینو اسید می باشد.

فسفر:

این ماده برای عملکردهای مورد نیاز یک گیاه برای رشد سالم، استحکام سازی و کیفیت محصول نقش مهمی را ایفا می کند.

پتاسیم:

پتاسیم در فرایندهای مختلف رشد گیاه نقش ضروری دارد مانند خصوصیت هایی مانند اندازه، شکل، رنگ حتی مزه محصول نقش مهمی را ایفا میکند.

گیاهانی که کمبود پتاسیم دارند باعث می شود که فرایند رشد آنها ناقص باشد و کشاورز میزان محصول کمتری از نظر تناژ داشته باشد.

به تمام کودهای پودری، که سه عنصر اصلی مهم نیتروژن،فسفر، پتاسیم داشته باشد، کود npk گفته میشود که کود مرغی هم در این دسته قرار دارد.

به جز کود های صنعت پتروشیمی مثل اوره معروف به کود سفید، دی آمونیوم فسفات، پتاس سنگی که معروف به کود سیاه است و سوپر فسفات تریپل .

قیمت کود مرغی

 

نحوه ی مصرف انواع کودهای مرغی و npk

محلول پاشی:

کودهای پودری به دو روش برای مصرف کننده گان قابل استفاده هستند.

اگر بخواهید کودهای پودری را به صورت محلول پاشی استفاده کنید باید غلظت کود آنها بین دو الی سه کیلوگرم در هزار لیتر آب باشد.

آبیاری:

اما اگر بخواهند به صورت آبیاری کود را به زمین بدهند باید غلظت کود آنها بین ده الی پانزده کیلوگرم در آب آبیاری مخلوط بشود و به صورت آبیاری به زمین، محصول و درختان خود بدهند.

البته این نکته قابل ذکر است که هر کشاورزی با توجه به محصول خود و نیاز آبی آن میتوانند کود های npk را در آب مخلوط بکند و به صورت محلول پاشی یا آبیاری به زمین خود بدهد.

نکته مهم دیگر در رابطه با کود هایnpk این است که کشاورزانی که زمین خود را به صورت آبیاری قطره ای سمپاشی و یا کود دهی می کنند میتوانند با اطمینان خاطر کود های npk را در آب مخلوط کنند و به صورت آبیاری قطره ای استفاده بکنند، زیرا این کودها ته نشین نمیشود، رسوب ندارد و قابلیت صد در صد حلالیت در آب را دارد.

کود-مرغی-برای-ذرت

کود مرغی برای گندم دیم یا آبی؟

این روزها که داریم به فصل پاییز نزدیک میشویم اکثر کشاورزان در مناطق مختلف کشور عزیزمان ایران دغدغه ی آماده سازی زمین های کشاورزی خود را دارند تا برای کشت گندم دیم یا آبی در پاییز آماده شوند.

کشت گندم در آبان ماه صورت میگیرد و اکثر شهرهای ایران از شمال غرب تا جنوب خوزستان و دیگر استانهای شمالی و شرق کشور زیر کشت گندم میروند.

از آنجاییکه گندم یک غذای اصلی و بسیار مهم برای قوت غالب مردم به شمار میرود، تغذیه این گیاه بسیار حایز اهمیت میباشد.

میزان مصرف استاندارد کود مرغی برای هر هکتار گندم 500 کیلو در هکتار میباشد.

بااستفاده از کود مرغی دیگر نیازی به کودهای شیمیایی فسفاته یا کود سفید اوره نداریم. کودهای دامی هم دیگر نیاز نمیشود، چون کود مرغی پلیتی به اندازه مکفی تمام مواد مورد نیاز خاک و گیاه گندم را تامین میکند.

البته یک سری کودهای تقویتی ارگانیک و مکمل هستند که از بعد از پنجه زنی تا قبل از زمان خوشه طلایی گندم مورد استفاده قرار میگیرد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت باران کود ارتباط بگیرید و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

48

 1. با سلام
  کود مرغی برای باغات ما اثر بخشی خیلی بالایی داشت. هم زردآلوهای بیشتر و باکیفیت تری برداشتیم، هم مصرف سموم کاهش پیدا کرد.

 2. سلام مایع مرغی های که سفارش دادم ب دستم رسید خیلی ممنونم از راهنمایی و پیگیری های مداوم کارشناسان محترم شرکت

 3. سلام
  ممنونم از اینکه اطلاعات کامل و جامعی رو در باره کود مرغی ارائه کردید
  من در فصل قبل با توجه به برنامه های شما پیش رفتم و حدودا تناژ محصولم نزدیک به ۳۰ درصد بالا رفت و از همه مهمتر قشنگ میبینم که چقدر خاک زمینم نرم تر شده و مطمئنم که در این دوره بازدهی بهتری دارم
  خواستم ازتون تشکر کرده باشم

 4. یکی از بهترین نمونه هایی که من بازخورد خوبی ازش گرفتم همین کود مرغی فرآوری شده بوده
  اینکه ما رو آگاه میکنید با این محصولات خیلی خوبه
  باز هم موارد بیشتری برامون شرح بدید

 5. خسته نباشید
  کود های شرکت شما رو که استفاده کردیم، استفاده از سم ما خیلی کمتر شده، دیگه از کودهای حیوانی استفاده نمیکنیم، کودهای حیوانی زمین ما رو خراب کرد، باعث شد علف هرز رشد کنه.ممنون از شما

 6. سلام و خداقوت بابت مطالبی که گذاشتین خیلی مفید و جامع بودن.من از پلیت مرغی برای مزارع گندمم استفاده کردم مفید بود.میتونم از پلیت مرغی برای درختان میوه هم استفاده کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 7. سلام و خداقوت به شما
  کود پلیت مرغی که سال گذشته از شما گرفتم بسیار کیفیت بالایی داشت. هنوز هم مقداری از این کود را دارم چون خشک بودن، راحت در انبار نگه داری شد. اما امسال هم قصد تهیه کردن دارم.خیلی خاک را تقویت کرد و جوانه زنی بهتر شد.

 8. خداقوت به مجموعه باران کود. امسال بهار از شما برنامه کودی برای باغ انگور گرفتم. واقعا عملکرد خیلی خوبی از کودهای اگروتین گرفتم.با توجه به اینکه درخت انگور بسیار حساس هست ولی کود های مایع اگروتین به خوبی باعث رشد و چند برابر شدن میوه شد

 9. با تشکر از کارشناسان محترم باران کود
  کودهای اگروتین و پلیت بسیار مرغوب و با کیفیت بودن و به موقع به دستم رسید.
  برای کشاورزهای منطقه هم قراره سفارش بدیم

 10. سلام و خداقوت
  کود پلیت و مایع مرغی تناژ محصولم را بالا برده و من از این کود خیلی راضی هستم.
  ممنون از مجموعه باران کود

 11. من شماره ی شمارو از اینترنت پیدا کردم و باهاتون اشنا شدم.کودهای دامی استفاده میکردم که خاکم را ضعیف کرده بود و علف هرز رشد کرده بود، الان با کودهایی که شما بهم معرفی کردین اگروتین دیگه نیازی به سم ندارم و واقعا محصولاتم عالی شده

 12. کودهای مایع مرغی چه زمانی به دست ما میرسد بعد از اینکه ثبت سفارش کنیم

 13. کود پلیت مرغی بصورت چالکود هم میشه استفاده کرد؟
  و برای هر درخت چقدر باید مصرف کنم؟

 14. کودهای اگروتین از مجموعه شما به تعداد کم سفارش دادم تا عملکرد ان را بسنجم بعد از سه هفته تاثیر ان را به چشم میبینم و الان میخواهم تعداد بالاتری از شما بگیرم

 15. سلام ممنون از باران کود که کود های خوبی بفروش می‌رسانند

 16. سلام تازه وارد درخت کاری شدم و درختام زرد و بی حال شدن بنظرتون کود مرغی به دردم میخوره؟

 17. سلام وقتتون بخیر
  ممنون از مطالب خوبتون
  من این نوع کود رو خرید کردم و تاثیر خیلی خوبی داشت خداروشکر بازدهی محصولاتم بالا رفته

 18. سلام من چند ماه پیش از این کود سفارش دادم زودتر از انتظارم به دستم رسید. خیلی ممنون بابت پیگیری هاتون

 19. سلام خدا خیرتون بده واقعا کودکی مرغیتون خوب هستن درختان واقعا سرحال و شادابی ممنون

 20. سلام خوبین میشه لطف کنید بگید کود مرغی مخلوط شیمیایی داره یا خیر؟ این مسئله خیلی مهم هست

 21. سلام
  بنده چندین بار برای زمین کشاورزی کود خریدم الحمدلله راضی بودم و محصولات واقعا پربار بودن.

 22. اگه کود مرغی این همه خاصیت داره پس چرا هنوز تعداد زیادی از کشاورزان از کودهای شیمیایی استفاده میکنند؟

 23. سلام
  ممنون از مطالب خوبتون و همچنین مواد درجه یکتون
  واقعا فوق العادست

 24. سلام برای باغات استفاده ازکود مرغی برای چالکود زمستانه موثر هست وایا میشه برای درختان درفصل خزان استفاده کنم پای درختان وبه چه مقدار

 25. مقاله ای که در رابطه با کود مرغی گذاشتین خیلی کامل هست دیگه جای سوالی باقی نمیمونه انشالله کارم که رو روال بیوفته برای زمینم امسال حتما از شما خرید انجام میدم

 26. از کود پلیت مرغی برای زمینم استفاده کردم خاک زمینم خیلی نرم شده و محصولات کشاورزی دوباره شد ممنون از مجموعه باران کود

 27. سلام
  برای زمین کشت خرمالو استفاده کردم و واقعا نتیجه خوبی داشت

 28. من از شما کود مرغی خریدم امسال از برداشت محصولم خیلی راضی بودم ممنون بابت راهنمایی هایی که کردین

 29. سلام و خسته نباشید به مجموعه و مشاوران عالیتون
  ازتون هیومیک خریدم و خیلی خوبن
  کود پلیت هاتونچه قیمته ؟ نحوه استفاده رو هم میتونید راهنمایی کنید

 30. سلام خدا قوت به مجموعه باران کود
  کودهای شرکت شما واقعا کیفیت عالی و قیمت خیلی مناسبی نسبت به جاهای دیگه داره.

 31. سلام خدا قوت به مجموعه باران کود
  کود پلیت مرغی و مایع مرغی برای زمینم مثل معجزه عمل کرد. 13 هکتار گندم دارم که خیلی تناژ کمی برداشت میکردم از وقتی کود های مرغی رو استفاده میکنم. تناژ محصولم بالا رفته و خیلی مرغوب شدن

 32. بخشید کود اوره هم دارید ؟
  درسته میگن به زمین آسیب میزنه ؟
  چه کودی رو برای جایگزین کردن اوره پیشنهاد میدین ؟

 33. سلام
  برای ۲ هکتار کشت سیب زمینی چه قدر کود مایع مرغی لازمه؟
  مبلغش چه قیمت میشه؟

 34. تشکر از خانم رضایی و مشاوره های خوبشون . با استفاده از کود پلیت مرغی زمینم پربار تر شده

 35. سلام حداقل استفاده برای هرنهال نیم کیلو هست یا بیشتر هم میتونید بدیم ؟

 36. سلام من چند ساله دارم ازاین مجموعه خرید میکنم و تشکر میکنم از خانم زارع بسیار خوب مشاوره دادن ونتیجه عالی بود

 37. سلام خاک زمینم شور شده و باروری کم شده کشت پیاز و سیب زمینی دارم این کود رو تهیه کنم کمک میکنه به باروری زمینم

 38. سلام وقت بخیر ارسال کود چند روز زمان میبره؟ نیاز فوری دارم برای کشت گندم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما