قیمت کود مرغی (درسال 1401)+ارسال رایگان😍

اگر می خواهید از کف قیمت کارخانه کود مرغی در سال 1401 مطلع شوید و شرایط ارسال رایگان کود را بدانید توصیه میشود با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

حتی ما این امکان را برای عزیزانی که به سایت باران کود در ساعات مختلف شبانه روز سر میزنند و امکان ارتباط گرفتن در لحظه را ندارند، فراهم آوردیم که به قسمت ارسال فرم رفته و فرم پر کنند. کارشناسان ما در زمان کاری که از 10 صبح تا 6 بعداز ظهر می باشد با شما تماس گرفته و در امر ثبت سفارش یا مشاوره رایگان در رابطه با محصول مورد نظرتان، شما را راهنمایی خواهند کرد.

ضمن اینکه امکان ارسال در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی همچون واتساپ نیز برای شما مشتریان عزیز فراهم می باشد.

کود مرغی

کود مرغی مایع و کود مرغی پلیت درجه یک برای هر کشاورز و باغبانی که بخواهد نسبت به بقیه پیشروی بیشتری داشته باشد، یک امر ضروری و اجباری به شمار می آید. باغبانان و زارعینی  که بخواهد محصولات سالم و با کیفیت تری داشته باشند، باید از کودهای ارگانیک مایع مرغی، پلت مرغی و کود های npk استفاده کنند.

مجموعه باران کود،در سال 1401 انواع کودهای npk را با قیمت مناسب  تر از قبل ارائه میکند. مجموعه ما در نظر دارد که کود مرغی ارگانیک با کیفیت و قیمت مناسبت برای تمامی مخاطبین خود، که به دنبال کیفیت صددرصد تضمینی و با آنالیز آزمایشگاهی هستند، با دسترسی آسان ارائه کند. کشاورزانی که خرید هایی با تناژ بالا انجام میدهند، تعداد معدودی ارسال رایگان به عنوان هدیه هم برای آنها در نظر گرفته شده است. حتی کسانی که گلخانه دارند میتوانند از کودهایnpk مجموعه باران کود با قیمت مناسب تهیه کنند و کیفیت گلهای خود را بالا ببرند، همانند سایر گلخانه دارانی که از این کودها استفاده می کنند.

گیاه برای رشد سالم و بهینه خود به مواد مغذی زیادی نیاز دارد اگر این ریز مغذیها در گیاهان وجود نداشته باشد نمیتوانند به خوبی رشد کنند، میزان برداشت محصولات کشاورزان کاهش پیدا میکند و گیاه بیشتر در معرض آفات قرار می گیرد. مهمترین موادی که برای هر گیاه لازمه ی رشد و تداوم است و گیاهان بدون این عناصر تقویتی و ضروری نمی توانند رشد خوبی داشته باشند به عنوان عناصر ماکرو شناخته می شوند. عناصر ماکرو از نیتروژن و فسفر و پتاسیم تشکیل شده است. به اینگونه کودهایی که از عناصر ماکرو ساخته شده اند، کودهای npk گفته می شود.

کود مرغی برای سیب زمینی

هنگامی که کشاورزان محصولات متعددی در زمین خود کشت می کنند، این کشت بی رویه باعث می شود که اغلب زمین های کشاورزی دچار کمبود این مواد مغذی شود، حالا اگر کشاورز آگاهی لازم را داشته باشد می‌تواند با استفاده از کودهای npk و کود مرغی مایع و پلیتی در زمان مناسب کشت، محصولات مرغوب تر و با کیفیت تری در برداشت کند و به بازار های داخلی عرضه کند و حتی زمینه صادرات محصول خود را فراهم کند.

عناصر تشکیل دهند کود مرغی

نیتروژن یکی از اصلی ترین و مهم ترین اجزای سازنده ی در بسیاری از فرایند های مورد نیاز برای رشد گیاهان محسوب می شود. همچنین نیتروژن یکی از عناصر تشکیل دهنده مهم در انواع کودهای آمینو اسید می باشد.

فسفر: این ماده برای عملکردهای مورد نیاز یک گیاه برای رشد سالم، استحکام سازی و کیفیت محصول نقش مهمی را ایفا می کند.

کود مرغی

پتاسیم: پتاسیم در فرایندهای مختلف رشد گیاه نقش ضروری دارد مانند خصوصیت هایی مانند اندازه، شکل، رنگ حتی مزه محصول نقش مهمی را ایفا میکند. گیاهانی که کمبود پتاسیم دارند باعث می شود که فرایند رشد آنها ناقص باشد و کشاورز میزان محصول کمتری داشته باشد.

به تمام کودهای پودری، که سه عنصر اصلی مهم نیتروژن،فسفر، پتاسیم داشته باشد، کود npk گفته میشود که کود مرغی هم در این دسته قرار دارد، به جز کود های صنعت پتروشیمی مثل اوره معروف به کود سفید، دی آمونیوم فسفات، پتاس سنگی که معروف به کود سیاه است و سوپر فسفات تریپل .

عناصر تشکیل دهند کود مرغی

نحوه ی مصرف انواع کودهای مرغی و npk

محلول پاشی: کودهای پودری به دو روش برای مصرف کننده گان قابل استفاده هستند. اگر بخواهید کودهای پودری را به صورت محلول پاشی استفاده کنید باید غلظت کود آنها بین دو الی سه کیلوگرم در هزار لیتر آب باشد.

آبیاری: اما اگر بخواهند به صورت آبیاری کود را به زمین بدهند باید غلظت کود آنها بین ده الی پانزده کیلوگرم در آب آبیاری مخلوط بشود و به صورت آبیاری به زمین، محصول و درختان خود بدهند؛ البته این نکته قابل ذکر است که هر کشاورزی با توجه به محصول خود و نیاز آبی آن میتوانند کود های npk را در آب مخلوط بکند و به صورت محلول پاشی یا آبیاری به زمین خود بدهد، نکته مهم دیگر در رابطه با کود هایnpk این است که کشاورزانی که زمین خود را به صورت آبیاری قطره ای سمپاشی و یا کود دهی می کنند میتوانند با اطمینان خاطر کود های npk را در آب مخلوط کنند و به صورت آبیاری قطره ای استفاده بکنند، زیرا این کودها ته نشین نمیشود، رسوب ندارد و قابلیت صد در صد حلالیت در آب را دارد.

کود مرغی

کود مرغی برای گندم دیم یا آبی؟

این روزها که داریم به فصل پاییز نزدیک میشویم اکثر کشاورزان در مناطق مختلف کشور عزیزمان ایران دغدغه ی آماده سازی زمین های کشاورزی خود را دارند تا برای کشت گندم دیم یا آبی در پاییز آماده شوند.

کشت گندم در آبان ماه صورت میگیرد و اکثر شهرهای ایران از شمال غرب تا جنوب خوزستان و دیگر استانهای شمالی و شرق کشور زیر کشت گندم میروند. از آنجاییکه گندم یک غذای اصلی و بسیار مهم برای قوت غالب مردم به شمار میرود، تغذیه این گیاه بسیار حایز اهمیت میباشد.

 

اندازه مصرف استاندارد کود مرغی برای هر هکتار گندم 500 کیلو در هکتار میباشد و دیگر نیازی به کودهای شیمیایی فسفاته یا کود سفید اوره نداریم، کودهای دامی هم دیگر نیاز نمیشود، چون کود مرغی پلیتی به اندازه مکفی تمام مواد مورد نیاز خاک و گیاه گندم را تامین میکند، البته یک سری کودهای تقویتی ارگانیک و مکمل هستند که از بعد از پنجه زنی تا قبل از زمان خوشه طلایی گندم مورد استفاده قرار میگیرد، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت باران کود ارتباط بگیرید و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

6

 1. با سلام
  کود مرغی برای باغات ما اثر بخشی خیلی بالایی داشت. هم زردآلوهای بیشتر و باکیفیت تری برداشتیم، هم مصرف سموم کاهش پیدا کرد.

 2. سلام مایع مرغی های که سفارش دادم ب دستم رسید خیلی ممنونم از راهنمایی و پیگیری های مداوم کارشناسان محترم شرکت

 3. سلام
  ممنونم از اینکه اطلاعات کامل و جامعی رو در باره کود مرغی ارائه کردید
  من در فصل قبل با توجه به برنامه های شما پیش رفتم و حدودا تناژ محصولم نزدیک به ۳۰ درصد بالا رفت و از همه مهمتر قشنگ میبینم که چقدر خاک زمینم نرم تر شده و مطمئنم که در این دوره بازدهی بهتری دارم
  خواستم ازتون تشکر کرده باشم

 4. یکی از بهترین نمونه هایی که من بازخورد خوبی ازش گرفتم همین کود مرغی فرآوری شده بوده
  اینکه ما رو آگاه میکنید با این محصولات خیلی خوبه
  باز هم موارد بیشتری برامون شرح بدید

 5. خسته نباشید
  کود های شرکت شما رو که استفاده کردیم، استفاده از سم ما خیلی کمتر شده، دیگه از کودهای حیوانی استفاده نمیکنیم، کودهای حیوانی زمین ما رو خراب کرد، باعث شد علف هرز رشد کنه.ممنون از شما

 6. سلام و خداقوت بابت مطالبی که گذاشتین خیلی مفید و جامع بودن.من از پلیت مرغی برای مزارع گندمم استفاده کردم مفید بود.میتونم از پلیت مرغی برای درختان میوه هم استفاده کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما