قیمت کود سولفات پر مصرف کشاورزی

یکی از پرمصرف ترین کودهایی که در کشاورزی استفاده می شود، کود سولفات آمونیوم است که کامل و مفید می باشد. فروش انواع کودهای قابل استفاده در باغداری و کشاورزی با قیمت مناسب از این سایت امکان پذیر است.
کود آمونیوم یکی از کودهایی است که علاوه بر کشاورزی در بخش صنعتی هم کاربرد زیادی دارد و کاملا پر مصرف است که ترکیب زیاد ازت در این کود باعث می شود که آن را بیشتر از بعضی کوهای دیگر استفاده کنند.

ویژگی های مثبت کود سولفات

حمل این کود بسیار راحت است و باعث می شود که به خاک های قلیایی کمک زیادی کند و آن ها را اصلاح کرده و حاصلخیز نگه می دارد.
درختان و گیاهان را در برابر کم آبی و خشکی در امان نگه می دارد.
باعث می شود که خاک بتوانند مواد و عناصر مورد نیاز را بهتر جذب کند و همین امر سبب می شود که برگ ها ریزش نکنند و زرد نشوند.
استفاده از این کود به رشد گیاه و محصول کمک زیادی می کند.
یکی از مزایای خوب این کود این است که نسبت به کودهای دیگر از نظر قیمت بصرفه تر و مناسب تر است و کارایی بهتری همه دارد.

مقدار و زمان مصرف کود سولفات

کشاورزان باید توجه داشته باشند که زمانی که از هر کودی استفاده می کنند باید مقدار آن را بدانند و اگر هم اطلاعی در این مورد ندارند می توانند از کارشناسان کشاورزی و یا برچسب های روی کودها از میزان مصرف و حتی زمان آن اطلاعات دقیق تری را کسب کنند و بعد از آن استفاده کنند.
استفاده از این کود معمولا قبل از اینکه درخت یا گیاهی را بکاریم می باشد و باید در زمین ها ریخته شود تا بتوان خاک خوبی را بدست آورد و نتیجه ی مطلوب آن را بر روی محصولات دید.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با این مرکز در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما