باران کود

قیمت کرم خاکی منجمد و فریز شده غذای ماهی ها

قیمت کرم خاکی منجمد و فریز شده غذای ماهی ها به دلیل افزایش تقاضا در شهرهای مشهد، اصفهان و تهران با ارسال سریع کاهش پیدا کرده است.
کرم خاکی که در اغلب شهرهای کشور برای تولید ورمی کمپوست استفاده می شود این روزها زمزمه هایی برای فروش این محصول به صورت منجمد شده به گوش می رسد. ماهیان بخش مهمی از صنعت و اقتصاد کشور را تشکیل می دهند که به دو صورت زینتی و خوراکی تکثیر می شوند. کرم های خاکی فریز شده با روده شویی کامل توسط دستگاه های اتوماتیک بیش از ۷۰ درصد پروتئین دارند که به عنوان غذای مناسب ماهی ها خریداری می شوند.
این تقاضا برای شهرهایی مثل تهران، مشهد و اصفهان بیش از سایرین بوده و اگر دیگر شهرستان ها تمایل به خرید داشته باشند می توانند با سفارش سریعا به محصول درخواستی خود برسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید