باران کود

قیمت خرید کرم بستر برای ورمی کمپوست

قیمت خرید کرم بستر برای ورمی کمپوست با توجه به تولید زیاد و پخش در سراسر کشور کاهش یافته و می توان با هزینه ی کم صاحب کرم های باکیفیت شد.
مواد آلی ترکیباتیهستند که در طبیعت تجزیه شده و هیچ سمیتی برای گیاهان ندارند. طی تجزیه ی مواد موجود در خاک و تبدیل به مواد آلی واکنش هایی توسط عوامل محیطی انجام می شود که وجود کرم خاکی به این فرآیند سرعت می بخشد.
کودهای آلی از نظر کیفیت و دوام متفاوت هستند و باید دید چه موادی به این کودها اضافه شده است تا بتوان در نهایت آن را برداشت کرد. کرم بستر به همین منظور در اختیار تولید کنندگان گذاشته می شود و چون تولیدات مرکز بسیار بالاست قیمت ها و هزینه ی های مکان و تاسیسات پایه کاهش یافته و در نهایت نرخ کرم بست و کودهای ورمی کمپوست کم می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید