باران کود

فروش کیلویی کرم خالص زنده

کرم خالص زنده را به صورت کیلویی با قیمت مناسب و کیفیت بالا می توان از پرورش دهنده کرم خریداری کرد.
اینکه کرم را خالص کنند از روش های مختلفی استفاده می کنند و هدف از خالص سازی به منظور های مختلف می باشد یکی اینکه بخواهند کرم را به صورت خالص معامله کنند و یا اینکه بخواهند کود حاصل از کرم را سرند کرده و ان را به فروش برسانند.
می توان برای جداسازی از یک سری مواد شیمیایی خاص استفاده کرد همچنین از انجایی که کرم ها از نو رو گرما گریزان هستند می توان از ان ها برای جداسازی کرم استفاده کرد البته دستگاه های خاصی برای جداسازی نبز ساخته شده که از ان ها برای سرند و جداسازی کرم نیز استفاده می کند. شایع ترین روش که از ان بساری از تولید کنندگان استفاده می کنند به صورت لایه برداری است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید