باران کود

فروش کود شیمیایی فلوریش کلات آهن %۶

یکی از علل مشاهده کمبود آهن در گیاه، بالا بودن pH خاک و در نتیجه عدم امکان جذب عناصر ریزمغذی، بویژه آهن توسط ریشه می‌باشد و به همین دلیل قویاً توصیه می‌گردد از کود‌های کلاته بصورت محلولپاشی (اسپری بر روی برگ) استفاده شود. جذب آهن از طریق شاخه و برگ به مراتب سریعتر، مؤثر‌تر و کاملتر خواهد بود.

بایستی توجه داشت، زیاده‌روی در مصرف هر یک از عناصرتغذیه ‌ای، از جمله آهن، موجب مسمومیت گیاه خواهد شد.

نحوه مصرف:

« کود کلات آهن %۶ فلوریش مخصوص گلهای آپارتمانی ۲۰۰ گرمی» دارای قابلیت محلولپاشی (اسپری روی شاخ و برگ) و مصرف بصورت خاکی بصورت همزمان می باشد.

استفاده بصورت اسپری:

برای تهیه محلول، مقدار ۲ گرم (حدودا نصف قاشق غذاخوری) از کود کلات آهن فلوریش را در یک لیتر آب حل نموده و هر ۳ ماه یکبار بویژه در فصول بهار و تابستان بر روی شاخ و برگ گیاه (تا حدی که سطح برگ‌ها  مرطوب گردد) اسپری نمایید.

استفاده بصورت آبیاری:

مقدار ۳-۲ گرم (حدودا نصف قاشق غذاخوری) از کود کلات آهن فلوریش را در میزان یک لیتر آب محلول نموده و هر ۳ ماه یکبار با یک فنجان (برای گیاهان بزرگ، یک لیوان) از آن گیاه را آبیاری نمایید. این روش بیشتر در فصول پاییز و زمستان کاربرد دارد.
منبع: دیجی کالا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اخذ نمایندگی کودشیمیایی زراعتی

اخذ نمایندگی کودشیمیایی زراعتی چگونه رقم خواهد خورد و افرادی که دوست دارند در این زمینه کار و فعالیت خود را شروع کنند چکار می بایست انجام دهند؟

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید