باران کود

فروش کودهای ازته یا کودهای سفید

آیا اطلاعاتی درباره ی کودهای ازته یا سفید دارید؟ آیا مشخصاتی در خاک و گیاهان موجود در آن وجود دارد که بفهمیم خاک ما به این نوع کود نیاز دارد؟
آیا اطلاعاتی درباره ی کودهای ازته یا سفید دارید؟ آیا مشخصاتی در خاک و گیاهان موجود در آن وجود دارد که بفهمیم خاک ما به این نوع کود نیاز دارد؟
کودهای ازته که در بازار به نام کودهای سفید نیز شناسایی میشوند بسیار پر کاربرد برای مزارع هستند. اما شما باید بدانید که زمینتان به این نوع کود نیازی دارد یا نه. این عامل را میتوانید از روی گیاهانتان متوجه شوید. اگر یک خاک به کودهای ازته نیاز داشته باشد مشخصاتی دارد که برای شما بازگو میکنیم.

یکی از مهمترین این مشخصات این است که گیاهان کاشته شده ی شما بسیار دیر به رشد مطلوب میرسند. رنگ برگ گیاهان شما بیشتر از اینکه به رنگ سبز تمایل یابد بیشتر به رنگ زرد نشان میدهد. اما در گیاهان یک عامل مهم که برای کمبود ازت در خاک استفاده میشود برگهای قدیمی گیاهان شما است. برگهای قدیمی گیاهانتان اگر به رنگ سبز روشن تمایل دارند بدانید که خاکتان از کمبود ازت رنج میبرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تولید کود npk اسپانیایی و زمان مصرف

قیمت تولید کود npk اسپانیایی به این دلیل بیشتر ازدیگر کودهای وارداتی هست که کشور اسپانیا تکنولوژی پیشترفته تری دارد، اما زمان مصرف این مدل کود با کودهای دیگر تفاوتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید