باران کود

فروش کرم خاکی پودر شده

تولید و فروش و ارسال کرم خاکی به صورت خالص زنده و پودر شده با بهترین کیفیت برای پرورش ماهی از طریق سایت فروشگاهی ورمی کمپوست در اصفهان و اهواز و بندرعباس انجام می گیرد.
 کرم های خاکی به دلیل داشتن مقدار پروتئین بالا در حدود هفتاد درصد در مواردی مانند پروتئین انسانی و حیوانی مصرف می شوند. در این میان تغذیه دام و طیور و آبزیان با کرم خاکی به دلیل غنی بودن از پروتئین باعث افزایش کیفیت این محصولات می شود. آبزیان در مرحله لاروی تمایل زیادی به تغذیه از یک منبع غذایی زنده را دارند. مهمترین غذای زنده کرم خاکی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید