باران کود

فروش کرم خاکی ورمی کمپوست برای پرورش و درمان

فروش کرم خاکی ورمی کمپوست برای پرورش و درمان بیماری های پوستی با توزیع مستقیم و در حجم یک کیلو به بالا انجام می شود.
اگر طبیبان حاذق شما را از درمان بیماری های پوستیتان ناامید کرده اند. اگر با بیماری پوستی خود مشکل دارید و نمی توانید در میان جمعیت حضور یابید تنها کافیست به عطاران قدیمی مراجعه کنید. این افراد در اغلب موارد کرم خاکی خشک شده را برای درمان شما پیشنهاد می کنند که با دیگر مواد مخلوط کرده و به عنوان یک کرم استفاده کنید. بعد از تکرار مداوا خواهید دید که با این درمانگر معجزه آفرین می توانید به زندگی خود ادامه دهید.
عامل درمانی کرم خاکی یکی از کاربرد های این موجود زنده بوده و برای سایر موارد همچون تولید کودهای غنی از مواد آلی نیز استفاده می شود. فرادی که به دنبال این کرم برای پرورش هستند می توانند با تهیه ی آن یک کسب و کار ایده آل برای خود به راه بیاندازند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید