باران کود

فروش کرم خاکی خشک شده برای ماهیگیری

فروش کرم خاکی خشک شده برای ماهیگیری با ارسال به تمامی شهرهای ایران در حداقل ارسال میسر شده و می تواند نسبت به قیمت کاهنده باشد.
کرم خاکی به عنوان طعمه ماهیگیری بسیار خوب جواب داده است و ماهیگیرانی که حرفه ای مشغول هستند سفارش خود را به تامین کننده های شهرهایی مثل تهران می دهند تا با کیفیت بالا این محصول را دریافت کنتد. به منظور صید ماهی هایی مثل کپور در رودخانه های مختلف سفارش کرم خاکی از شهرهایی مثل اصفهان و کرمانشاه بیشتر از سایر مناطق بوده است. همچنین از پودر کرم خاکی یه عنوان غذای ماهی ها استفاده می کنند که نحوه ی خشک کردن آن در تامین پروتیین لازم پر اهمیت است.
خشک کردن با آفتاب می تواند بیش از هشتاد درصد این پروتیین را از بین برده و باید با دستگاه های خشک سریع این میزان از دست رفتگی را به بیست تا سی درصد کاهش داد. این حق مصرف کننده است که با روش درست خشک کردن کرم خاکی به محصول مطلوب خود برسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید