باران کود

فروش کرم خاکی برای ماهیگیری در شیراز

فروش کرم خاکی برای ماهیگیری در شیراز، کرج، اصفهان، خرم آباد به صورت فصلی بوده و جهت سفارش می توان ابتدا از قیمت آن آگاه شد.
زیاد شدن جوامع صنعتی و گسترش آپارتمان نشینی در شهرهای مختلف و به خصوص کلان شهرها بسیاری از عوامل طبیعی در شکل های جدید به داخل خانه ها راه یافته است.
یکی از آن ها را می توان پرورش ماهیان زینتی دانست که به شکل مدرن درون آکواریوم ها دانست. در این میان نیاز به تغذیه ی ماهیان برای فروشندگان ماهی زینتی و همچنین خانوارها احساس می شود.
کرم خاکی به صورت خشک شده و پودری برای اینکار مناسب است. پروتیین موجود در آن سبب رشد ماهیان شده و بهترین منبع تغذیه می باشد.
همچنین تمایل ماهیان برای خوردن پودر کرم خاکی بیشتر بوده چرا که نیاز غذایی بیشتری را برای آن ها فراهم خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید