فروش ویژه کود مرغ لیمو

از گذشته تا به امروز کشاورزان و باغداران همواره از مواد مختلف برای افزایش بهره وری گیاهان استفاده می کنند. به این مواد که سبب اصلاح خواص فیزیکی و شیمیایی خاک و همچنین به غنی شدن آن از انواع مواد آلی و معدنی کمک می کند، کود گفته می شود. کود ها با توجه به نحوه تولید و ساختاری که دارند به دو گروه شیمیایی و حیوانی تقسیم می شوند. کود حیوانی قبل از استفاده بشر از انواع شیمیایی، همواره از متداول ترین انواع کود های مصرفی بشمار می رفت. کود مرغ لیمو از انواع کود های حیوانی بشمار می رود که تاثیر بسزایی در رشد مرکباتی مانند لیمو و پرتغال دارد.

فروش ویژه کود مرغ لیمو

همه چیز درباره کود مرغ لیمو

همه چیز درباره کود مرغ لیموکاربرد کود مرغ برای تقویت خاک زمین های زراعی، باغات و گلخانه ها و گلدان ها است. این نوع کود ها با افزایش مواد مغذی خاک، سبب افزایش باروری و حاصل دهی گیاهان می شود. میزان ماندگاری کود مرغی، بسته به نوع آن، میزان آبیاری و نوع خاک متغیر است. کیفیت کود مرغی وابسته به 2 عامل مهم است:

  1. کیفیت تغذیه مرغ : نوع غذایی که مرغ بوسیله ی آن تغذیه می شود بطور مستقیم روی کود تاثیر گذار است
  2. دوره ی زندگی مرغ: ترکیبات تشکیل دهنده کود مرغ بر حسب دوره ی زندگی این حیوان متفاوت است. بطور مثال کود مرغ تخم گذار با جوجه بسیار متفاوت است.

بیشتر بخوانید: کود مرغ خیار

میزان مصرف کود های مرغی، بر حسب معیار های مختلفی تعیین می گردد که مهم ترین آنها عبارتند از:

  1. نوع گیاه: به طبع میزان نیاز گیاهان و درختان مختلف به کود، متغیر می باشد
  2. فقیر یا غنی بودن خاک از مواد مفید: درصد غنای خاک از نظر مواد آلی و معدنی بسیار مهم است. هرچه خاک مواد مغذی کمتری داشته باشد، نیاز به کود بیشتری دارد.
  3. میزان بارش باران: هرچه باراش باران در منطقه بیشتر باشد، مصرف کود نیز بالاتر است. زیرا اصطلاحا با شسته  شدن خاک، مواد مفید مورد نیاز گیاه نیز از بین می رود.
  4. نوع خاک: سبک یا سنگین بودن خاک بطور مستقیم با میزان نگهداری مواد مغذی در خود رابطه دارد. بنابراین هرچه خاک سبک تر باشد نیاز به کود بیشتری دارد

قیمت فروش کود مرغ لیمو

قیمت فروش کود مرغ لیمو

بیشتر بخوانید: کود مرغی نخل

خریداران محترم می توانند قیمت فروش کود مرغ را از مراکز معتبر عرضه کننده، مطلع شوند. فروشندگان کود مرغ لیمو، این محصول را با کیفیتی فوق العاده در بسته بندی و وزن های مختلف به بازار عرضه می کنند. خریداران محترم می توانند برحسب میزان مورد نیاز خود برای پرورش لیمو، این نوع کود را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی عالی، از مراکز معتبر فروش این محصول تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما