فروش عمده کود مرغ سطلی

کود مرغ سطلی یکی از کود های حیوانی است که به صورت فله ای و عمده به فروش می رسد. با توجه به این که در کشورمان ایران تولید مرغ روز به روز در حال افزایش است، به مراتب آن عرضه کود مرغ در بازار نیز بیشتر شده است.

کود مرغ سطلی به دلیل حجم بالا و قیمت نسبتا ارزان آن از دسته کود هایی است که در کشاورزی و باغ داری از مقرون به صرفگی بالایی برخوردار است. از دلایل فروش عمده این محصول این است که کود مرغی بیشتر در زمینه کشاورزی کاربرد دارد و کشاورزان این نوع کود را به صورت عمده تهیه می کنند.
بیشتر بخوانید: کود مرغی مایع خالص

کود مرغی سطلی در سطل های کوچک و بزرگ به همراه برچسب های تعیین قیمت، تولید و انقضا در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین هم به صورت جامد و هم به صورت مایع مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده کود مرغ سطلی

آشنایی با کود مرغ سطلی

آشنایی با کود مرغ سطلی

کود مرغ سطلی دارای انواع گوناگونی است. یکی از کود های مرغی که بسیار پر فروش است، کود مرغ سطلی به صورت مایع می باشد. این کود با افزودنی های قوی از جمله پودر گوگرد و تقویت کننده های بستری خاک، میزان باروری خاک را دو چندان می کند و علاوه بر آن به دلیل قوی بودن کود، نیاز به مصرف زیاد این کود نیست. همین دلیل باعث شده تا نه تنها نیاز به کود رفع شود بلکه در خرید کود هم صرفه جویی شود.

کود مرغ سطلی جامد و مایع دارای خواصی مانند پتاسیم، منیزیم، روی، آهن، گوگرد و … است که همین امر سبب شده تا خاک تقویت شود و تاثیر به سزایی در رشد بهتر گیاهان دارد. در ترکیبات کود مرغ سطلی علاوه بر تاثیرات مفیدی که دارد، در صورت استفاده از محصول می توان سلامت خاک و محصولات کشاورزی خود را تضمین کرد و محصولی سالم و ارگانیک را به بار آورد.

توزیع و پخش کود مرغ سطلی به سراسر ایران

توزیع و پخش کود مرغ سطلی به سراسر ایران

با توجه به اینکه ایران یکی از کشور هایی است که دارای مرغ داری های زیادی می باشد، به مراتب آن تولید کود های مرغی نیز به صورت فراوانی فراهم است. ارائه و توزیع و پخش کود مرغ سطلی نه تنها در ایران به صورت چشم گیری بالا می باشد، بلکه کشورمان این زمینه را دارد تا در بخش صادرات این محصول هم فعالیت داشته باشد.

بیشتر بخوانید: کود مرغی مایع لیتری

پخش و توزیع این محصول در تمامی شهر ها و اقصی نقاط ایران زمین فراهم است و مشتریان می توانند این محصول را چه در بازار ها و چه از نمایندگی های فروش این محصول با قیمت مناسب و بسیار مقرون به صرفه ای تهیه کنند.

1

  1. سلام کود مرغی که از شرکت شما خرید کردم باعث شده نیاز سم من کاهش پیدا کند و رویش گیاهم بهتر بشود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما