باران کود

فروشگاه کرم خاکی زنده با بستر برای ماهیگیری

فروشگاه کرم خاکی زنده با بستر برای ماهیگیری به دلیل افزایش رقابت بین مشتریان در حجم یک کیلو به بالا اقدام به توزیع در سراسر کشور کرده است.
کرم های حاکی موجوداتی کوچک هستند که شناخت آن ها کمک زیادی به استفاده ی درست و به موقع از آن ها می کند. تجزیه ی خاک و ایجاد مواد آلی مناسب برای رشد گیاهان تنها یکی از آن هاست. استفاده از کرم خاکی برای مواردی از قبیل ماهیگیری، درمان و همچنین تغذیه ی موجودات پرورشی در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.
بسیاری از مردم برای تفریح و ماهیگیری خود به این کرم ها نیاز داشته و تهیه ی آن در شهر خود کاری سخت و گاه غیر مممکن است. ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای توزیع انواع کرم خاکی و مشتقات آن کمک زیادی به افزایش رضایت مشتریان خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید