فروشگاه آنلاین اسید هیومیک پودری اسپانیا

فروشگاه اسید هیومیک یکی از فروشگاه های آنلاین است که به فروش کود اسید هیومیک پودری ساخت کشور اسپانیا می پردازد. امروزه فروشگاه های آنلاین از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. فروش اینترنتی کود هیومیک اسید مایع را از سوی شرکت های گوناگونی صورت می گیرد. فروش کود هیومیک به این شیوه راحت می باشد. 

کود هیومیک اسید پودری یک کود کامل برای محصولات کشاورزی و باغی محسوب می شود و همانطور که از نام آن مشخص است این کود شامل هیومیک اسید می باشد که دارای مزیت های بیشماری برای رشد و باروری گیاه است.

فروشگاه آنلاین اسید هیومیک پودری اسپانیا

کارخانه تولیدی انواع کودهای شیمیایی

کارخانه تولیدی انواع کودهای شیمیاییکودها، امروزه نقش اساسی را کشاورزی دارند و از آن جایی که نیاز بشر به غذا با رشد جمعیت روز به روز بیشتر می شود، از این نوع مواد، برای باور سازی کشتزاره به وفور استفاده می گردد. کودها را می شود به سه دسته اصلی ارگانیک، گیاهی و شیمیایی دسته بندی کرد. در این نوشته، ما بیشتر یه نوع شیمیایی می پردازیم که توسط کارخانجات گوناگونی در انواع مختلفی تولید می گردند. آن ها از مواد اولیه متفاوتی استفاده می کنند و سعی می نمایند تا محصولی کاربردی و در همین حال کم خطر را بسازند. 

اما انواع کودهایی که به شیمیایی معروف هستند، کدام ها اند؟ در این خصوص باید گفت، آن ها را در کل به دو دسته اصلی تقسیم بندی می نمایند که عبارت می باشند از: 

 1. کودهای پر مصرف یا همان ماکرو المنت که شامل مواد اصلی ای مانند: ازت، پتاس، منیزیم، کلسیم و فسفر می باشند. 
 2. کودهای کم مصرف یا همان میکرو المنت که شامل مواد اصلی ای مانند: روی، منگز، بر، مس و آهن هستند. 

در این میان، کودهایی هم از جانب کارخانه های تولیدی متعددی ساخته می شوند که به مخلوط یا کامل معروف می باشند. آن ها ترکیبی متناسب از دو کود بالا هستند. فروش کود شیمیایی از جانب همین کارخانه به شکل عمده و جزئی صورت می گیرد. آن ها کود فرآوری شده را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و در کار صادرات انواع کود نیز هستند. هر کدام از این شرکت ها دارای خط تولید کود مجزایی می باشند. 

عرضه اینترنتی انواع کود اسید هیومیک

عرضه اینترنتی انواع کود اسید هیومیکیکی از انواع کودهای بسیار پرکاربرد در کشاورزی، نوع اسید هیومیک می باشد. این گونه از محصول را از طرق گوناگونی در اختیار مشتریان قرار می دهند. برای نمونه، عرضه اینترنتی این محصول به شکل گسترده ای صورت می گیرد. با مراجعه به وب سایت های معتبر، می توان هیومیک اسید آمریکایی و داخلی را به راحتی با کیفیت بالا تهیه کرد. 

از این طریق حتی می شود قیمت انواع کود را هم به دست آورد. روی هم رفته، اینترنت امروزه به یک بازار بزرگ فروش محصولات گوناگونی تبدیل شده است. شما هر نوع کالایی را که بخواهید اعم از کشاورزی و غیره می شود از این راه به دست آورد. دلیل اصلی آن این است که خرید و فروش از این طریق به راحتی و ساده انجام پذیر می باشد. از طرف دیگر، بیشتر کارخانه جات تولید کود شیمیایی و ارگانیک از این راه محصولات شان را معرفی و عرضه می دارند. درکل، اینترنت در حال حاضر بهترین منبع به شمار می رود. 

شما نیز اگر می خواهید که بهترین کود اسید هیومیک را از برندهای معتبری تهیه کنید، خوب است در گام نخست، جستجویی کوتاه در سایت های مختلف داشته باشید. به این شکل، با چگونگی تولید و این که کدام کودها برای کاری که در نظر دارید مفید هستند، می توانید خریدی خوب و در همین حال، کاربردی را داشته باشید. 

مشخصات کود اسید هیومیک اصل

مشخصات کود اسید هیومیک اصلاسید هیومیک در حقیقت یک پلیمر طبیعی می باشد. این نوع از محصول، به دلیل این که تأثیرات بسیار خوبی با ترکیب شدن آن روی زمین های کشاورزی گذاشته، از جمله محبوب ترین کالاها در این عرصه به شمار می رود. ترکیبات هیومیکی باعث شد تا درآمد کشاورزان بالا برود و در همین حال، روز به روز توجهات به سمت این کود بیشتر شود. 

در حال حاضر، یکی از بهترین کودهایی که می شود در بازار پیدا کرد، همین نوع است. ترکیباتی که در این اسید وجود دارد، می تواند بر روی رشد گیاهان و تغذیه مناسب شان اثرات مثبت زیادی را به بار آورد. بیشترین تأثیری را که این اسید می تواند بر روی یک گیاه بگذارد، تقویت خوب ریشه ها است که از آن طریق به ساقه، برگ و میوه می رسد. 

در کل، اگر می خواهید که کود هیومیک اسید اصل را تهیه کنید، بهتر است که به مراجع مختلفی سر بزنید. به این ترتیب با جستجویی بیشتر خواهید توانست، بهترین و معتبرترین فروشندگان را بیابید که انواع کود اسید هیومیک را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. عموماً شرکت هایی که در کار تولید کود ارگانیک می باشند، این محصول را هم ساخته و به اشکال متفاوتی که به آن خواهیم پرداخت، ارائه می دهند. این کود را می شود با مشخصات ویژه آن از بازارهای سر تا سر کشور به راحتی تهیه کرد. 

توزیع عمده اسید هیومیک پودری و مایع

توزیع عمده اسید هیومیک پودری و مایعاسید هیومیک را در اشکال متفاوتی تولید کرده و عرضه می دارند. از آن جمله می شود به نوع مایع، پودری و گرانولی آن اشاره کرد. هر کدام از این محصولات، کیفیت و کارکرد خود را دارا هستند. در ساختار این نوع از کود ها انواع مختلفی از مواد معدنی وجود دارد که باعث رشد هر چه بهتر گیاه می شود. در این جا به شرح بیشترشان می پردازیم: 

 1. اسید هیومیک مایع: بیشتری ترکیب شده از هومیک اسید و فولیک اسید می باشد. آن ها یکی از مهمترین اجزای هوموس خاک به شمار می رود. بیشتر در باغات، زمین های کشاورزی و در کنار این، فضاهای سبز مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها را می شود به تنهایی و یا با سایر ترکیبات دیگر کودهای شیمیایی استفاده کرد. 
 2. هیومیک اسید گرانولی: این نوع از ماده باعث می شود تا آب بیشتر در یک بستر بماند. ریشه را خوب تغذی می کند و باعث می گردد تا ساختار خاک بهبود یابد. در کشت انواع صیفی جات، رشد درختان، گیاهان گلخان های و غیره مورد کاربرد قرار می گیرد. فولیک، هومیک و مواد آلی، از جمله ترکیبات اصلی آن به شمار می روند. 
 3. نوع پودری هیومیک اسید: این کود نیز مانند نوع اول دوم ترکیب شده از چند ماده می باشد که خواص منحصر به فرد خود را دارا می باشد. 

حالا که با این کودها آشنایی حاصل کردید، می توانید آن را به صورت عمده از توزیع کنندگان اصلی تهیه کنید که شامل کارخانه جات و شعب رسمی شان می شوند. 

مهمترین کاربردهای کود اسید هیومیک

مهمترین کاربردهای کود اسید هیومیکاستفاده از کود اسید هیومیک در امور کشاورزی به شدت در سال های اخیر به شدت همه گیر شده است. از این کود کشاورزان می توانند در باغات، گلخانه ها و همچنین زمین های زراعی در انواع متفاوتی کار بگیرند. مهمترین کاربردهای این کود، در همین حوزه ها می باشد و دلیل این که امروزه کارایی آن بالا رفته نیز طریقه آسان خرید، تعدد انواع و غیره موارد دیگری از این دست است. به این ترتیب، می شود این گونه ادعا کرد که کاربردهای این کود، بسیار متنوع است و در همین حال خواص منحصر به فرد خود را دارد. 

اگر می خواهید بستر کشت تان محصول خوبی به بار دهد و در همین حال ظرفیت های فرآورده های تان بالا رود، خوب است که از کود اسید هیومیک استفاده کنید. این نوع از ماده، باعث می شود آفت ها از بین بروند و در نتیجه گیاه مقاوم تر شود و از طرفی، باروری خاک را نیز تا 70% درصد بالا می برد. این کود، باعث نمی گردد تا هورمون های مضر رشد کنند و در همین حال شما می توانید یک محصول خوب و استاندارد را که دارای کیفیت بالایی است، به دست آورید. این کود به نوع دشمن قارچ ها و آفت ها می باشد. 

در هر صورت، مصرف کنندگان، با علم به این که تا چه اندازه می تواند این نوع از کود مفید واقع شود، قادر خواهد بود که آن را در بستر های متفاوتی به روش های مختلفی پخش کند. 

خرید اینترنتی کود اسید هیومیک

خرید اینترنتی کود اسید هیومیکبرای خرید کودهای مختلف، راه های متفاوتی را می شود در پیش گرفت. برای نمونه می توانید به فروشگاه های معتبر اینترنتی سر بزنید. در این سایت ها، هر گونه کودی را که خواسته باشید، در کیفیت ها و انواع متفاوتی، به دست خواهید آورد. از طرفی، خواهید توانست که کود اسید هیومیک را هم به صورت کلی و جزئی خریداری کنید. 

روی هم رفته، خرید از این طریق، مزیت های خاص خود را دارد. اول این که می توانید به راحتی لیست قیمت کودها را به تهیه کنید. سپس به مقایسه آنان بپردازید و نوع ارزان و مرغوب را بخرید. مسئله بعدی، ورود بدون محدودیت از همه جای کشور به فروشگاه های کود فروشی می باشد. آن ها فروش کود مایع، گرانولی و پودری را انجام می دهند. 

به این شکل، شما در هر جایی از ایران که ساکن هستید و نیاز به کود اسید هیومیک دارید، می توانید وارد این سایت ها شده و خرید را به راحتی هر چه تمام تر انجام دهید. از طرفی، خوب است که خرید اینترنتی هیومیک اسید را با مراجعه به فروشگاه های معتبر در پیش بگیرید. آن ها مشخصات خاص خود را دارند و محصولات شان را به طول کامل برای بازدید کننده معرفی کرده و همچنین راهنماییش می کند تا بتواند یک محصول خوب را برای بستری که در نظر گرفته، تهیه کنید و آن را در اسرع وقت هم تحویل بگیرد. 

در هر حال، انواع کودهای ارگانیک مایع و کود مایع هیومکس که برندی مشهور است را می شود از طریق اینترنت به سادگی تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

مزایای استفاده از اسید هیومیک در کشاورزی

مزایای استفاده از اسید هیومیک در کشاورزیاز جمله دلایل کاربرد زیاد اسید هیومیک در کشاورزی، مزایای استفاده از آن می باشد. این گونه از محصول را برندهای متفاوتی هستند که تولید می نمایند و در آن از مواد اولیه گوناگونی کار می گیرند. باید توجه داشته باشید که اسید هیومیک ها نامرغوب هم در بازار وجود دارند و به همین دلیل است که پافشاری مان در این جا همواره بر خرید از معتبرترین فروشندگان بوده است که برندهای معروف و مطرحی را عرضه می دارند و در همین حال، آن را از نظر کیفی نیز کاملاً تضمین شده ارائه می کنند. 

اما اگر خواسته باشیم که از مزیت های گوناگون این کود برای تان بنویسیم، می توانیم، این گونه آن ها را بیان کنیم: 

 • به بازیافت سریع فسفر نامحلول خاک کمک می کند. 
 • باعث می شود ریشه به بهترین وجه ممکن رشد کند و قوی شود. 
 • سمومی که در خاک وجود دارند را از بین می برد. 
 • گیاه را در بربر انواع استرس ها محافظت می کند. 
 • جوانه زنی بذر را تسریع می بخشد و در همین حال باعث افزایش تبادل کاتیونی خاک می گردد. 
 • و سایر مزایای بی شمار دیگر 

لیست قیمت اسید هیومیک در بازار

لیست قیمت اسید هیومیک در بازاردر بازارهایی که مواد مورد نیاز کشاورزان ارائه می شود، می توان به آسانی فروشندگانی را پیدا کرد که کود اسید هیومیک را نیز عرضه می دارند. از آن ها می توان نه تنها خرید را به شکل خوب و مرغوبی انجام داد؛ بلکه قادر خواهیم بود، لیست قیمت اسید هیومیک اصل و خالص را هم به دست آوریم. 

باید گفت، قیمت این محصول، بستگی به عوامل گوناگونی دارد. برای مثال می شود از برندهایی که آن را تولید می کنند نام برد. بهترین مارک ها تولیدی کودهای شیمیایی و ارگانیک در عرصه ساخت این کودها نیز دخیل هستند. آن ها به این دلیل نرخ های شان با دیگر شرکت ها فرق می کند که نوع با کیفیت کالا را ارائه می دهند. 

از طرف دیگر، نوع بسته بندی و این که هر کدام از بسته ها چه میزان کود در آن جا گرفته است نیز روی نرخ ها تأثیر مستقیمی دارد. خلاصه این که در مراکز داد و ستد، نوع خارجی کالا هم پیدا می شود که طبعاً در شرایط ارزی کنونی، قیمت آن با کودهای ساخته شده هیومیک اسید داخلی فرق زیادی دارند. 

روی هم رفته، می شود بیان کرد که نرخ ها را بر اساس این مواردی که نام بردیم، تعیین می کنند. 

پخش کلی اسید هیومیک در بازار داخلی

پخش کلی اسید هیومیک در بازار داخلیدر بازار داخلی، مراجع خاصی وجود دارند که کودهای اسید هیومیک را به اشکال مختلفی آن هم به صورت کلی پخش و توزیع می کنند. برای نمونه، نوع گرانولی و پودری را عموماً در بسته بندی هایی قرار می دهند که عایق رطوبت است و از جانب دیگر خوب محکم کاری شده اند. 

از سویی، نوع مایع را نیز در بطری هایی که حجم به خصوصی را می گیرند، جا به جا می کنند. خریدارانی که در کار تهیه عمده این نوع از کودها هستند، می توانند بهترین نوع محصول را تهیه کنند. 

صادرات کود های ارگانیک ایرانی

صادرات کود های ارگانیک ایرانیکودها ارگانیک ایرانی که عمدتاً کودهای حیوانی و مواد آلی می باشند، به کشورهای مختلفی صادر می شوند. در این عرصه، شرکت های صادر کننده گوناگونی فعالیت می نمایند. سعی این عرضه کنندگان بر این است تا محصولی در خور توجه و همچنین مفید را به خارج از مرزها ارسال نمایند. 

در خصوص کشورهای مقصد باید گفت، آن ها بیشتر همسایگان مان می باشند که از این نوع کالا نیز به خوبی استقبال کرده اند. روی هم رفته، صادرات این نوع از کودها می تواند سود خوبی برای فروشنده و تولید کننده در بر داشته باشد. 

فروشنده اسید هیومیک آمریکایی مایع

فروشنده اسید هیومیک آمریکایی مایعدر کشورمان، مراجع متفاوتی را می شود پیدا نمود که فروشنده اسید هیومیک آمریکایی مایع می باشند. این نوع از محصول ویژگی های خاص خود را دارد و در بسته های مختلفی نیز ارائه می شوند. 

در این کود، به مقدار مشخصی اسید هیومیک، مواد آلی، کربن، فولویک و پتاسیم کار گرفته شده است و به طور کلی در همه نوع محصولات کشاورزی می شود از آن استفاده کرد. از جمله مشخصات دیگری که می شود از این کود عنوان نمود، آن را می شود به روش های کود آبیاری، به کار گرفت. 

با همه این ها، می شود از راه های گوناگون اقدام به سفارش و خرید این محصول نمود. 

خریدار کودهای شیمیایی ارزان قیمت

خریدار کودهای شیمیایی ارزان قیمتکودهای شیمیای یکی از پرکاربردترین نوع کودها، در سر تا سر جهان هستند. خریدار این نوع از محصول با ارزان ترین قیمت ها می تواند به فروشگاه های متعددی مراجعه کند. برای مثال می شود به بازارهای حضوری و غیر حضوری ای سر بزند که در آن انواع ابزار و وسایل مورد نیاز کشاورزی عرضه می گردد. 

روی هم رفته، توجه داشته باشید که کودهای ارزان را از عرضه کنندگان معتبر تهیه کنید. از کودهایی که نرخ نامتعارف ارزان را دارند بپرهیزید، چون ممکن است نوع نامرغوب کالا باشد. در کل، این کودها را برندهای مختلفی می سازند و به نرخ های گوناگونی هم عرضه می نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما