صادرات کود کلات آهن به کشور های خارجی

در دهه های اخیر صنعت تولید انواع کود کشاورزی یکی از صنایع رو به رشد و موفق در ایران محسوب می شود که توانسته به صادرات کود کلات آهن در حجم انبوه دست یابد و تولیدات آن ها به دلیل دارا بودن استانداردها بین المللی و سطح کیفیت بالا سهم فروش بزرگی را به خود اختصاص دهند و تامین کنندگان آن توانسته اند در بازارهای خارجی جایگاه ویژه ای کسب نمایند و سبب ارزآوری فراوانی به کشور شده اند.

صادرات کود کلات آهن به کشور های خارجی

ترکیبات کود کلات آهن چیست

ترکیبات کود کلات آهن چیست کود کلات آهن یکی از بهترین نوع منابع برای تامین آهن مورد نیاز گیاه است همچنین به راحتی می تواند کمبود آهن خاک زمین های کشاورزی، باغ ها و مزارع را جبران نماید. از این رو متقاضیان بسیاری برای این نوع کود در بازارهای داخلی و حتی خارجی وجود دارد. لذا کارخانجات فراوانی به تولید آن پرداخته اند تا بتوانند پاسخ گویی سریع این نیاز مهم باشند.

ما در جهانی زندگی می‌کنیم که هر روز بر جمعیت انسان‌ های آن افزوده می‌شود. بدیهی است که این جمیعت بیشتر و بیشتر به مواد غذایی سالم نیاز دارند و برای کشت انواع محصولات نیاز به زمین و خاک غنی در نواحی دارای شرایط آب و هوایی مناسب وجو دارد. بار اصلی تامین محصولات ارگانیک بر دوش کشاورزان قرار دارد.

ترکیبات کود کلات آهن به گونه ای طراحی شده است که مواد معدنی ضروری گیاهان را تامین می نماید. برخی فواید این کودها را در ادامه بیان کرده ایم:

بیشتر بخوانید:  کود کلات آهن اسپانیا

  • مقاومت بیشتر گیاهان به سرمازدگی، بیماری و آفت ها
  • سبب افزایش میوه دهی
  • تسریع ریشه زایی درختان

بسته به مشخصات، درصد آهن و کاربرد آن انواع متفاوتی از این نوع کود کلات با قیمت های مختلف در بازار ایران موجود است و خریداران می توانند با شناسایی ویژگی های خاک زمین خود و مشورت با کارشناسان فروش شرکت ها از بهترین کیفیت و قیمت آن مطلع شوند.

میزان صادرات کود کلات آهن

میزان صادرات کود کلات آهن

بیشتر بخوانید: کود کلات آهن پودری

در نیم قرن گذشته گروه های صنعتی بسیاری در ایران به تولید روز افزون انواع کود کلات مشغول هستند و بعضی از آن ها توانسته اند با بهره گیری از نیروهای متخصص، فرمولاسیون عالی و مواد اولیه مرغوب به حجم تولید انبوه و با کیفیت دست یابند. به گونه ایی که باعث خودکفایی ما در این زمینه شده اند و حتی سالانه مقدار زیادی از این نوع کود را به کشورهای منطقه صادر می نمایند.

بدیهی است متقاضیان داخلی و خارجی این محصول می توانند به راحتی کود مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت، مطابق با استانداردهای این صنعت و مقرون به صرفه ترین قیمت، تهیه کنند. 

1

  1. سلام کود اهن را که از شما خرید کردم بسیار راضی بودم و بصورت محلول پاشی به برگهای درختانم دادم.باعث شده سبزتر بشن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما