باران کود

خرید کیلویی کرم خاکی خالص و پودر شده

خرید کیلویی کرم خاکی خالص و پودر شده برای متقاضیان سراسر کشور بدون محدودیت در ارسال تسهیل گردید.
متخصصان و کارشناسانی که روی گونه های مختلف کرم خاکی مطالعه می کنند معتقدند که انواع کرم خاکی و مشتقات آن می تواند کاربردهایی فراتر از آنچه امروز وجود دارند داشته باشند. آن ها دریافتند که بخش زیادی بدن از کرم خاکی حاوی پروتئین هاییست که می تواند در تغذیه ی سایر موجودات کمک موثری باشد و رشد آن ها را نسبت به قبل افزایش دهد.
همچنین کرم خاکی خود به عنوان یک کرم خالص و پودر شده در درمان بیماری های مختلف بکار می رود. آن ها معتقدند که اگر بخواهند کرم خاکی را به مردم معرفی کنند باید نام طلای خاک به آن ها بشناسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید