خرید کود کلات آهن سطلی در بازار داخلی

علاوه بر انسان ها، گیاهان هم نیازمند آهن بوده و برای تامین آهن آن ها، از کودهای کلات آهن استفاده می کنند. در واقع با تزریق کود کلات آهن به انواع گیاهان باغی و کشاورزی می توان به تشکیل بهتر سبزینه آن ها کمک کرد و گیاهانی سالم تر و شاداب تر را در اختیار داشت. حال باید گفت یکی از بهترین و پرفروش ترین کودهای مربوطه در بازار داخلی، کود کلات آهن سطلی است که مرغوبیتی عالی را داراست.

 خرید کود کلات آهن سطلی در بازار داخلی

فواید کود کلات آهن سطلی

فواید کود کلات آهن سطلی در بررسی اهمیت بسیار زیاد کود کلات آهن برای گیاهان مختلف باید گفت که اگر قدرت جذب آهن در گیاهان افت پیدا کند؛ در نتیجه عملیات ساخت سبزینه یا کلروفیل نیز در گیاهان کاهش یافته و کشاورزان را با گیاهانی که از برگ های رنگ پریده برخوردارند؛ مواجه خواهد ساخت.
البته رنگ پریدگی برگ ها تنها یکی از عواقب کمبود آهن در گیاهان می باشد.
عواقب دیگری که در اثر جذب کم آهن اتفاق خواهد افتاد عبارتند از: کمبود عناصر غذایی مثل گوگرد، ازت و منزیم در گیاه، بروز برخی از آفات گیاهی و یا بیماری.

همانطور که گفته شد کود کلات آهن در بسته بندی های متعددی مانند بسته بندی سطلی ارائه شده که این به دلیل سازگاری این ماده با ساختار سطل می باشد.
در هر حال می خواهیم در این بخش با فواید کود کلات آهن نیز آشنا شویم که عبارتند از:

 • کود کلات آهن، به تشکیل سریع کلروفیل در گیاهان کمک خواهد کرد.
 • به موجب آن، تمامی بیماری ها و سموم گیاهی از بین رفته و گیاهانی با کیفیت تر در معرض رشد و رویش قرار خواهند گرفت.
 • از همه مهم تر اینکه ضررهای ناشی از تلف شدن گیاهان نیز به حداقل خواهد رسید.
 • در نهایت کشاورزی پربازده تری برای کشاورزان رقم می خورد.

عوامل موثر بر قیمت کود کلات آهن سطلی

عوامل موثر بر قیمت کود کلات آهن سطلی کود کلات آهن سطلی در عین حال که یک ماده غذایی ارزشمند برای انواع اقلام کشاورزی بخصوص گیاهان تلقی می گردد؛ برای کشاورزان نیز به عنوان ماده موثر ظاهر شده که به کمک آن می توانند نتایج زحمات خود را به شکلی بهتر ببینند.
ارزش بالای کود کلات آهن یک طرف و نرخ مناسب این محصول از طرف دیگر باعث شده تا تبدیل به یک از کودهای کشاورزی پرفروش در بازار گردد.

اکنون می خواهیم بدانیم که عوامل موثر بر قیمت کود کلات آهن که امروزه نقشی مهم را در عرصه کشاورزی و باغبانی ایفا کرده و تاثیراتی عالی را از خود به جای گذاشته است؛ کدامیک هستند که آن ها را در گزینه های زیر بر شمرده ایم:

 1. هزینه های اولیه تولید کود کلات
 2. میزان مرغوبیت کود کلات آهن
 3. نوع بسته بندی آن مانند کود کلات آهن سطلی
 4. حجم کود مورد نظر
 5. و …
2

 1. سلام و عرض ادب من کود آهن مایع نیاز دارم به صورت فله سفارش دارین؟ خودم مخزن دارم خواستم. بدونم میتونم بیام کارخانه خودم تحویل بگیرم

 2. سلام من برگ درخاتنم به رنگ زرد در آمده بود از کود های آهن شرکت شما خریداری کردم و مصرف کردم ثاثیر مثبتی روی درختانم داشت خواستم بدونم برای زردی گندم هم تاثیر داره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما