خرید و فروش کود مرغی با بهترین قیمت

ما انواع کود هایی را در کشور تولید می کنیم مانند کود گاوی و دامی و مرغی که اصل ترینش برای کشاورزی کود مرغی می باشد. خرید کود مرغی با بهترین قیمت در میان مردم به خرید و فروش می رسد.افرادی هستند که در خانه از فضولات مرغ هایشان برای فروش اَن ها را به مرکز های کود بری فروش می برند و فروشندگان این کود را با بهترین قیمت به کشاورزان می فروشند.

 خرید و فروش کود مرغی با بهترین قیمت

لیست قیمت انواع کود مرغی

لیست قیمت انواع کود مرغیما می خواهیم انواعی از کود مرغی را به شما معرفی کنیم مانند کود گرانوله، کود مایع پلیتی و ترکیبات کود مایع مرغی شامل می باشند.
کود گرانوال و پلیتی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و از نظر قیمت ارزان و با صرفه را به همراه دارد همچنین از کیفیت بالایی که دارد می تواند تغذیه اش را در خاک کشاورزی پنهان کند.
این دو کودی را که به شما معرفی کردیم در سالن های مرغداری از فضولات اَن ها به وجود می اَید. ارزشی که این کود دارد برای تغذیه و جیره طیور استفاده می شود.
شما گر به دنبال قیمت انواع کود هستید می توانید به مرکز فروش این کودها رفته و از لیست انواع قیمت کود را شناسایی کنید.

فروشگاه های اینترنتی کود مرغی

فروشگاه های اینترنتی کود مرغی امروزه در هر شهر یا شهرستانی کشاورزی و …. در هر خانواده ای رواج دارد و یک شغل پر دراَمدی برای این افراد به حساب می اَید.
برای اینکه این کود به اَن ها کمک می کند تا محصولشان ادامه پیدا کند و هر سال از سال های دیگر رشدش افزایش یابد.
بعضی از افراد کشاورز راهشان به مرکز های کود دور است و هر موقع که اقدام می کنند این محصول تمام می شود و تا موقعی که اَماده شود برای این افراد دیر می باشد.
به همین خاطر نمایندگان فروشگاه های اینترنتی را راه اندازی کردند تا از طریق اینترنت مردم کشاورز بتوانند توزیع کود گرانوله، عرضه کود مایع بیومیکس  و فروش کود مایع ارگانیک را به راحتی انتخاب کنند و  سریعا اقدام به خرید محصول را داشته باشند.

ارائه بهترین کود مرغی ارگانیک

ارائه بهترین کود مرغی ارگانیکبهترین کود مرغی ارگانیک مانند کود پلیتی دارای مواد های مس، اَن و روی و … را در خود به کار برده است. کود ارگانیک مقداری از عناصر غذایی را به همراه دارد و می توانید در زمین های کشاورزی از این کود را در خاک حاصلخیز بکارگیری کرد.
تولید کنندگان این محصول را در کارخانه ها با زحمات زیاد بررسی می کنند تا بتوانند کود ارگانیک را با بهترین کاربرد به مردم ارائه دهند.

خریداران کود هیومیک اسید مایع

خریداران کود هیومیک اسید مایعکود هیومیک اسید مایع بسیار مناسب برای کشت محصولاتی که حساس به شوری دارند مانند گندم، سیب زمینی، فلفل و …. به کار می رود.
این کود قدرت به جوانه بذر ها می دهد تا جوانه رشدش افزایش یابد و بر عکس کود های شیمیایی به راحتی از برداشت محصول و شسته شدن خاک خارج می شود و اسید مایع هیومیک برای چندین ها سال در خاک باقی می ماند.
در میان انواع کود ها ارزش این کود بالاتر است و به همین خاطر بعضی از خریداران برای دراَمد شان از این کود استفاده می کنند و اَن را در بین مردم به فروش می رساند یا اینکه با بازرگان های کشور های خارجی این محصول را داد و ستد می کند.

کاربرد کود مرغی برای کشاورزی

کاربرد کود مرغی برای کشاورزیهنگامی که می خواهید برای کشاورزی کود مناسبی را انتخاب کنید بهتر است از کود مرغ برای محصول کشاورزی کود مرغ را انتخاب کنید.
کود مرغی برای سبزیجات بسیار مفید است و سبزیجات از مواد اَن تغذیه می شوند و کمک به رشد محصول را هم اجرا می کند نگران نباشید این کود دارای ارگانیک می باشد و مواد شیمیایی هم در اَن وجود ندارد.
کود مرغ نیتروژن خواستار بسیار بالایی دارد همانطور که گفتیم کود مرغ نیتروژنش بالاست و اگر شما بخواهید از کود خام استفاده کنید مطمئن باشید که به گیاهتان اَسیب می رساند و باعث سوختگی گیاه می شود.
اگر عجله ای برای کود دادن به گیاهتان نیست پیشنهاد می کنیم که یک سال از کود استفاده نکنید تا نیتروژن کود حداقل به پایین رسیده و اَماده شده  باشد.
اگر هم که گیاهتان رشدی ندارد و شما عجله دارید تا به گیاه کود برسانید می توانید این کود را کمپوست کنید این کود را در مخزن کمپوست قرار دهید و مرتب اَن را خیس کنید و هر هفته اَن را به هم بزنید تا به همه ی کود هوا برسد.
هر موقع که کودتان اَماده شد می توانید از بیل یا چنگک به طور یکنواخت اَن را در اطراف خاک های باغ پخش کنید.

کارخانه تولید کود مرغی پلیت شده

کارخانه تولید کود مرغی پلیت شده در گذشته ها نمی دانستند که کود مرغ کاربرد و خواصت هایی را به همراه دارد. اما امروزه با پیشرفت علم در دنیا کارخانه ها این کود را در حجم های عظیم تولید می کند.
تولید کنندگان بر روی کود مایع مرغی پلیتی بررسی و تحقیقاتی را انجام دادند تا ببینند چه نتیجه ای به همراه خواهد داشت.
بعد از تحقیقات ثابت شده بود که این کود مرغی ماده بی ارزش و مزاحم در طبیعت نیست اگر به خوبی از ین کود نگهداری شود بسیار با ارزش در مصرف هایی مانند تغذیه دام و ماهی و قسمتی دیگر اَن در کشور های همسایه برای مصرف در خانه و برای ساخت نیروگاه های تولید برق و کشاورزی …. استفاده می کنند.
تولید کننده کود مرغ و کود گاو را با هم مقایسه کردند تا ببینند کدام یک بهتر در مصارف مختلف عمل می کند و به این نتیجه رسیدند اگر کود مرغ فر اَوری شود ارزش اَن هم بالاتر از کودهای حیوانی دیگر می باشد.
کود مرغ حاوی 50 درصد اَب می باشد که در هر تن حاوی 20 کیلو گرم ازت، 13 کیلو گرم پتاسیم، 25 کیلو گرم فسفر و 42 کیلو گرم اَهک و منیزیم است.

صادرات کود حیوانی به خارج

صادرات کود حیوانی به خارجامروزه کود صادراتی به بعضی از کشور های همسایه صادر می شود. کود حیوانی ایران به خاطر اَزمایشات و مواد های سازنده ای که در اَن ها به کار رفته است بهترین کود در جهان به حساب می اَید.
به همین خاطر بعضی از کشور ها این کود را از ایران درخواست صادرات کردند به خاطر ین که در مصارف های مختلفی مانند ساخت نیروگاه های تولید برق و کشاورزی عمل خوبی را داشته است.
کشور ترکیه هم دارای کود مرغی می باشد در مواقعی که ایران محصولش کم یاب می شود اقدام به خرید کود مرغی ترکیه ای می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما