باران کود

خرید و فروش کرم برای پرورش

کرم ها را می توان برای استفاده های مختلف در بازار خرید و فروش این محصولات خریداری کرده و ان ها را پرورش داده و با هدف های مختلف از ان ها استفاده کرد.
کشاورزانی که دارای اراضی رسی هستند یعنی زمین هایی با خاک های چسبنده که امکان ورود و خروج گاز های تنفسی و ریشه گیاه برای جذب عناصر در ان به خوبی فراهم نیست می توانند با استفاده موجودی زنده، فعال، کوچک و مفید در کشاوزی با نام کرم های خاکی این مشکل را در زمین های خود مرتفع سازند.
کرم ها با دارا بودت بدن انعطاف پذیر با حرکت خود در خاک این فضا های مناسب را ایجاد کرده و مشکل چسبندگی را در زمین مرتفع می سازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید