باران کود

خریدار کرم خاکی زنده و پودر شده در مازندران

خریدار کرم خاکی زنده و پودر شده در مازندران برای دو فعالیت ماهیگیری و تغذیه ی ماهی نیازمند قیمت فروش پایین از سوی شرکت های پرورش کرم خاکی هستند.
در مباحث قبلی درباره ی ماهی های خشک شده و موارد مصرف آن صحبت کرده ایم. حال می خواهیم درباره ی نحوه خشک کردن آن صحبت کنیم.
خشک کردن ماهی به دو روش انجام می شود.
روش های سنتی و صنعتی هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.
در روش سنتی ممکن است برخی عطاران و طبیبان خانگی کرم های خاکی را زیر آفتاب خشک کنند. در این روش که سریعترین حالت ممکن است بیش از هفتاد درصد پروتیین موجود در کرم خاکی از بین رفته و تنها ماده ای بی اثر باقی می ماند.
در این شیوه هیچ ماده ی موثری در آن باقی نمانده و در تغذیه ی ماهی کمکی به رشد آن نخواهد کرد. باید توجه داشت که آفتاب کرم های خاکی را از بین می برد و لازم است روش دیگری را انتخاب کرد.
روش های صنعتی بهترین راه برای خشک کردن و پودر کردن کرم خاکیست که در مطالب بعدی بیشتر درباره ی آن توضیح خواهیم داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید