تولید انبوه کود مرغی پلیتی شیراز

تولید انبوه کود مرغی پلیتی در شیراز سبب شده تا بسیاری از شهرهای کشور که رونق کشاورزی بالایی دارند جهت خرید انواع مختلف این کود اقدام کرده، تا از تولیدات انبوه کود مرغی پلیتی این شهر نهایت استفاده را ببرند. و همین تولید انبوه سبب شده تا فلش خریدارن به سمت این شهر برود. ولی در این میان افراد سود جویی نیز هستتند که از این فرصت نهایت استفاده را می برند. لیست قیمت کود پلیت مرغی را می شود از راه های متفاوتی تهیه کرد خرید را نیز از همین راه ها انجام داد. 

شهر شیراز در تولید انبوه بسته های کود مرغی پلیتی از جمله شهر هایی است که در درجه اول اهمیت قرار دارد. خشک کردن و فشردن کود مرغی در تولیدی های شیراز به صورت انبوه انجام میگیرد. شرکت های زیادی در این عرصه فعالیت می کنند و محصولات خود را برای فروش وارد بازارهای ایران و خارجی می کند. 

تولید انبوه کود مرغی پلیتی شیراز

ویژگی های کود مرغی پلیتی شیراز

ویژگی های کود مرغی پلیتی شیرازمواد فشرده کود مرغی غنی شده دارای علامت استاندارد و تاریخ تولید و انقضا بوده و از جمله تولیدات انبوه شیراز می باشد. کود مرغی پلیتی شیراز اگر از زمان تولید تا زمان انقضا رطوبت بر آن اثری نداشته باشد معلوم میشود هنوز اثر خاصیت بخشی خود بر گیاهان و درختان را دارا میباشد.برای پلیته کردن کود مرغی شیراز از دستگاه های مکانیزه جدید استفاده میشود.

علت متفاوت بودن کود مرغی شیراز در چیست؟

علت متفاوت بودن کود مرغی شیراز در چیست؟آنچه که بر قیمت کود مرغی شیراز تاثیر میگذارد روش کنستانتره کردن و خشک کردن و هزینه حمل و نقل و همچنین شیوه تغذیه مرغ ها و مکان مرغداری ها میباشد. و در این میان آنالیز تولید این کود و مواد افزودنی در آن نیز دلیل متمایز بودن این محصول به نسبت دیگر گزینه ها در شهرهای دیگر می باشد.

تولید انبوه کود پلیت مرغی

تولید انبوه کود پلیت مرغیکودهای مرغی اغلب در مقدار تناژ کم تولید می شود. ولی بسیاری از کشاورزان بزرگ در تهیه این کود به صورت انبوه عمدتا با مشکل رو به رو هستند، اما تولید کنندگان بزرگ شیرازی این مشکل را برای این افراد به راحت ترین شکل ممکن برطرف کرده اند. و آمادگی خود را برای تولید هر گونه کود با آنالیزهای متفاوت برای هر محصولی را اعلام و به مرحله اجرایی رسانده اند، و پزیرای درخواست تمامی متقاضیان در هر نقطه ای از کشور هستند.

انواع دلایل استفاده از کود مرغی پلیتی

انواع دلایل استفاده از کود مرغی پلیتی

 1. کودهای مرغی پلیتی به خاطر نحوه فرآیند آن در زمان تولید سبب شده تا در زمان استفاده از این محصول مواد غذایی آن صد در صد جذب خاک شود، در صورتی که نمونه های خام یا فله آن در بهترین حالت بین ۳۰ درصد تا ۴۰ درصد آن جذب میشود.
 2. به دلیل اینکه کود مرغی پلیتی تمامی عناصر غذایی را دارد به عنوان یک پک کامل غذایی به شمار می آید که این خود حاکی از آن است که این کود را می توان برای تمامی محصولات زراعی و باغی مورد استفاده قرار داد.
 3. اگر ۲ سال به صورت متوالی از این کود یا نمونه های مشابه آن استفاده شود سال بعد آن خاک هیچگونه احتیاجی به منابع کودی ندارد.

انواع مختلف کود مرغی

انواع مختلف کود مرغی

 • کود مرغی غنی شده
 • کود مرغی فرآوری شده
 • کود پلیت مرغی
 • کود پلت مرغی
 • گرانوله
 • فشنگی
 • اصلاح شده
 • ارگانیک
 • خام
 • فله
 • پودری
 • مرغ گوشتی
 • مرغ مادر
 • تخم گزار
 • سالنی
 • مایع

انواع امتیازات خرید کود درب کارخانه

انواع امتیازات خرید کود درب کارخانه

 1. سبب می شود تا دست تمامی دلالان سود جو از این معامله کوتاه شود.
 2. کودی مطابق با نیاز آب و خاک زمین زراعی خود دریافت کنیم.
 3. اطمینان کافی در رابطه با خرید مرغوبترین کود.
 4. در اختیار داشتن مشاوره رایگان با گیاه پزشک از طرف کارخانه برای تمامی مراحل کاشت، داشت، و برداشت.
 5. خرید کود مورد نظر با نصف قیمت بازار
 6. اطلاع رسانی از طرف کارخانه به تمامی کشاورزان و باغداران زیر مجموعه در زمان تخفیفات ویژه، و دیگر آفرهای کارخانه

نحوه خرید یا اطلاع از لیست قیمت ها یا ثبت سفارش

نحوه خرید یا اطلاع از لیست قیمت ها یا ثبت سفارشجهت بهره مندی از کلیه مزایای کارخانجات بزرگ تولید کود مرغی یا اطلاع از لیست قیمت ها و نحوه خرید انواع محصولات، می بایست با متخصصین فروش مجموعه بزرگ باران کود در اینترنت ارتباط برقرار کرد.

فروش کود پلیت مرغی غنی شده

فروش کود پلیت مرغی غنی شدهکودهای مرغی، انواع مختلفی دارند. آن ها را اصولاً به صورت غنی یا فرآورده شده وارد بازار می کنند. در حقیقت، اگر به این شکل نباشند، کارایی شان چندان زیاد نیست و استفاده از آن ها باعث می گردد تا گیاه از ریشه بسوزد و خسارت های زیادی را برای کشاورز به باور آورد. به همین دلیل است که بیشتر باغ داران و گلخانه داران، به دنبال این هستند تا بهترین نوع کود پلیت غنی شده را به دست آورند. اما فروش این محصول از جانب چه مراجعی صورت می گیرد؟ باید گفت، همه فروشندگان لوازم کشاورزی در این حوزه فعالی اند. 

از آن ها می توانید به صورت بسته بندی شده و یا حتی فله ای هم این گونه از کودها را تهیه کنید. فروش کلی این کود را بیشتر شرکت هایی انجام می دهند که آن را فرآوری می نمایند. کود پلیت مرغی، یکی از کودهایی به شمار می رود که در راسته ارگانیک قرار گرفته و به نحوی می شود آن را کود آلی حیوانی نیز تلقی نمود که فایده زیادی دارد. 

این شرکت ها یا در واقع مرغ داری ها، این کود را پس از این که بسترهای مرغ ها را جمع آوری کردند، در جایی مرطوب قرار داده و پس از 9 تا 1 سال، که زمان آماده سازی شان طول کشید، به اشکال مختلفی وارد بازار می نمایند. این تولیدی ها، اصلی ترین فروشندگان کود پلیت مرغی می باشند که در همه جای ایران فعالیت می کنند. 

لیست قیمت کود پلیت مرغی غنی شده

لیست قیمت کود پلیت مرغی غنی شدهقیمت انواع کود را می توانید از راه های متفاوتی تهیه کنید. هر عرضه کننده ای که کودهای گوناگونی را ارائه می دهد، نوع پلیت غنی شده مرغی را نیز می فروشد. آن ها ضمن فروش کود حیوانی دیگر این نوع محصول را هم به نرخ های متفاوتی ارائه می دهند که این موضوع بستگی به یک سری از عوامل مختلفی دارد. مثلاً در این بخش، رطوبت کود مهم است. این که از کدام مرغ ها تولید شده است؟ یا این که چطور آن را مشتری می خواهد بخرد؟ در کنار این ها، بسته بندی ها نیز خود هر کدام وزن خاصی دارند. 

روی هم رفته، این ها همه از جمله مهمترین مواردی می باشند که در قیمت گذاری تأثیر مستقیمی دراند. شما نیز می توانید با مراجعه به سایت فروش کود، نرخ ها را از آن جا هم به دست آورید. این گونه کارتان راحت و سریع تر راه می افتد. در هر صورت، یکی از پر مصرف ترین نوع کودهای حال حاضر در کشاورزی، همین نوع پلیت شده است. 

این کود را شرکت های تولیدی استریل شده به بازار عرضه می دارند که هیچ گونه آفت و یا بیماری ای را انتقال نمی دهد. از طرف دیگر، در آن بذر علف هرز هم دیده نمی شود. روی هم رفته، چنین کودهایی را برندهای معتبری تولید می کنند که در بازار از خود شهرت و آوازه ای دارند. این کود را بیشتر بسته های یک کیلویی تا 25 کیلویی می فروشند. 

صادرات بهترین کود های مرغی در ایران

صادرات بهترین کود های مرغی در ایرانصادرات کود مرغی از ایران به کشورهای گوناگونی انجام می شود. در این عرصه، شرکت های متفاوتی هستند که فعالیت می نمایند. آن ها در گام نخست، کشورهایی را مورد نظر دارند، به دقت بررسی می کنند و به ارزیابی بازار و نوع استفاده از کودها می پردازند. پس از آن است که محصولات خود را به شکل گسترده ای تبلیغ کرده و خریداران را آماده برای عرضه می کنند. بیشتر صادر کنندگان، محصولاتی از این دست را به کشورهای همسایه می فرستند که مورد استقبال خوبی هم از جانب مشتریان قرار گرفته است. 

این صادر کنندگان، انواع کود کشاورزی را به ممالک مختلفی ارسال می دارند. آن ها سعی می نمایند تا موارد مختلفی را در این حوزه در نظر بگیرند که عبارت می باشند از: 

 1. استانداردهای ملی و جهانی 
 2. تمیز و با کیفیت بودن کود 
 3. کاملاً آماده و با رطوبت بالا 
 4. در بسته بندی های کاملاً مجهز 
 5. در تنوع بالای کیفی 
 6. و غیره موارد دیگر 

مرجع خرید و فروش انواع کود مرغی

مرجع خرید و فروش انواع کود مرغیکودهای مرغی انواع متنوعی دارند. آن ها را بر اساس نوع تغذیه مرغ و جوجه و همچنین این که در کدام مکان ها نگهداری می شوند، دسته بندی می نمایند. روی هم رفته، اگر خواسته باشیم آن ها را معرفی کنیم، می شود که به این موارد اشاره نماییم. البته پیش از آن باید گفته شود که هر کدام از آن ها کیفیت های شان با هم دیگر فرق می کند. 

 • کود مرغ جوجه گوشتی 
 • کود مرغ نیمچه تخم گذار 
 • کود مرغ مادر 
 • و کود مرغ قفسی 

مراجع مختلفی را در سر تا سر کشورمان می شود پیدا کرد که از آن ها خرید کود غنی شده مرغی امکان پذیر می باشد. برای این کار نیاز است که به بازار کود کشاورزی سر بزنید. این بازارها در همه جای ایران وجود دارند و فروشندگان زمینه را طوری فراهم آورده اند که مصرف کننده بتواند در برندها و کیفیت های گوناگونی کالا را خریداری کند. 

اما در زمینه کودهای مرغی و انواع آن ها باید متذکر شد که برخی از نکات دیگر هم مهم تلقی می شوند. مثلاً این که کود باید تازه جمع آوری شده باشد. از مرغ هایی که به آن ها دارو خورانده شده است، نباشند. در آن ها شیشه، سنگ میخ و سیم دیده نگردد و همین طور ترکیبات مواد غذایی آن نیز در آزمایشگاه ها مورد بررسی قرار گیرد. 

خرید مستقیم کود مرغی از تولید کننده

خرید مستقیم کود مرغی از تولید کنندهیکی از راه هایی که می شود کود مرغی با کیفیت را تهیه کرد، این که مستقیم به تولید کننده آن مراجعه نمود. این کار بسیار ساده و راحت است و شما تنها نیاز است که نشانی و یا شماره های تلفن این عرضه کنندگان را بیابید. در این جا می توانید خود حضوری و یا از راه دور، معلومات کافی ای را در حوزه خرید و نوع کود به دست آورید. 

در هر صورت این مراجع، فروش کود مایع و تولید کود شیمیایی را هم انجام می دهند. آن ها فروش اینترنتی کود را نیز در دستور کار خود قرار داده و به این صورت، همه مصرف کنندگان می توانند از این طریق، محصول را بدون این که واسطه ای در میان باشد، خریداری کرده و با نرخ های ارزانی نیز این کار را انجام دهند. 

با همه این ها، اگر دسترسی کاملی به تولید کننده نداشتید، راه های دیگر هم به جزء اینترنت وجود دارد. برای مثال، می شود به نمایندگی های آنان مراجعه کنید و یا فروشگاه ها معتبری که در حوزه خرید و فروش کودهای مرغی به شکل گسترده ای می باشند و برندهای متفاوتی را نیز برای خریداران خود عرضه می کنند. 

روی هم رفته، فروش کود مرغی توسط مراجع مختلفی صورت می گیرد که هر کدام از آن ها در کیفیت های متفاوتی این محصولات را ارائه می دهند و به فروش می رسانند. 

عرضه کود مرغی پلت گرانوله در بازار داخلی

عرضه کود مرغی پلت گرانوله در بازار داخلیاگر خواسته باشیم کودهای پلت مرغی را از نظر شکل ظاهری مورد بررسی قرار دهیم، می شود آن ها را گرانوله، پودری، مایع و پلیت شده تقسیم بندی کرد. یکی از بهترین انواع آن ها که کاربرد زیادی هم دارد، نوع گرانوله است. این کود را بیشتر می شود به اشکال استوانه ای که به چند بخش تقسیم شده اند، مشاهده نمود. 

روی هم رفته، عرضه بهترین آن در بازارهای داخلی را شرکت های مختلفی هستند که انجام می دهند و در همین حال آن را از فروشگاه هایی که کود ها را می فروشند، می توان تهیه کرد. در زمینه خرید نوع مرغوب این کالا می شود به چند نکته اشاره نمود. اول این که خرید را از برترین برندها انجام دهید. دوم، محصول باید ضد عفونی شده باشد. مسئله سوم این است که از هر گونه دانه های اضافی که باعث رشد و نمو علف های زاید می گردند، عاری باشد. در بحث چهارم، توجه داشته باشید که بشود آن را در دستگاه های گوناگونی برای پاشش کود، مورد استفاده قرار داد. 

در پایان، این که بکوشید این محصول را به صورت بسته بندی شده تهیه کنید که در کیسه های چند لایه و محکم جای داده شده باشند. 

در کل، با در نظر داشت این مواد می توانید یک کود خوب را برای مصرف در بسترهای کشت خود تهیه کنید. 

خریدار کود مرغی پلیت ارزان قیمت

خریدار کود مرغی پلیت ارزان قیمتاگر به دنبال این هستید یک کود ارزان قیمت پلیت مرغی را تهیه کنید، خوب است به نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم توجه نمایید. بی تردید برخی از عرضه کنندگان، کودهای ارزان را بدون علت به نرخ های پایین ارائه نمی دهند؛ ولی این عمومیت ندارد و می شود بهترین و مرغوب ترین نوع کود را با قیمت های پایینی نیز به دست آورد. 

در کل، خریدار جهت تهیه یک کود پلیت مرغی ارزان، می تواند راه های گوناگونی را در پیش بگیرد که از آن جمله مراجعه به بازارهای بزرگ کودهای کشاورزی می باشد و همچنین فروشگاه های آنلاین متعددی که در این حوزه فعالیت می کنند. به هر کدام از آن ها که سر بزند، خواهد توانست فروشندگان ارزان فروش را بیابد که از اعتبار ویژه ای نیز در بازار برخوردار می باشند. 

اهمیت استفاده از کود مرغی در کشاورزی

اهمیت استفاده از کود مرغی در کشاورزیکودهای مرغی در کشاورزی به شکل زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها یکی از بهترین کودها جهت پرورش صیفی جات و سایر محصولات دیگر می باشند. این گونه از کالا، در شرکت تولید کود ارگانیک غنی می شود و به بازار ها ارائه می گردد. اما اگر خواسته باشیم که اهمیت آن را مورد بررسی قرار دهیم، به چند مورد از مزیت ها به کارگیری از آن در این جا اشاره می نماییم که شما را مجاب خواهد کرد در بسترهای کشاورزی از این کود استفاده کنید. به این نکات دفت نمایید: 

 • کاهش PH خاک 
 • اصلاح بیولوژیکی خاک 
 • افزایش دهنده مواد آلی خاک 
 • تیره کردن خاک 
 • کاهش دادن جرم های حجمی خاک 
 • افزایش نفوذ پیذیری خاک 
 • و غیره موارد دیگر از این دست 

فروشندگان کود مرغی بعنوان یک کود آلی

فروشندگان کود مرغی بعنوان یک کود آلیبرندهای مختلفی که در ایران فعالیت می نمایند، فروشنده اصلی کود مرغی بعنوان یک کود آلی می باشند. 

آن ها در انواع گوناگونی این محصولات را تولید می کنند که می شود به کود مرغی مایع، گرانولی، پلیت شده و غیره اشاره کرد. درباره این نوع از کودها پیش از این صحبت کردیم و نیازی بازگو کردن آن ها نمی باشد. 

در هر صورت، با در نظر داشت مزایای مختلفی که این نوع از کودها دارد، می شود گفت، آن ها بهترین ها هستند؛ البته اگر نوع خوب و مرغوب آن را تهیه کرده باشید. 

در بازار فروشندگان مختلفی را می شود پیدا کرد که در این حوزه فعال می باشند. آن ها فروش پلت کود مرغی و سایر محصولات دیگر از این را انجام می دهند. می شود از آنان کود مرغی داتیس که یک برند معروف است را هم به دست آورد. 

شرکت پخش کودهای مرغی قفسی

شرکت پخش کودهای مرغی قفسیکود مرغی قفسی، از جمله کودهای خوب خالص می باشد. دلیل این مسئله نبود بستری است که در قفس ها استفاده نمی شود. به این ترتیبب می توان یک کود خوب و ارگانیک را به دست آورد. البته  شرکت های پخش چنین کودهایی بر اساس ارزش غذایی و همچنین مواد پروتئینی که مرغ ها استفاده کرده اند، محصول را وارد بازار می کنند. 

این کودها هم به شکل بسته بندی شده و فله ای ارائه می شوند. 

میزان مصرف کود های مرغی ارگانیک

میزان مصرف کود های مرغی ارگانیککودهای مرغی ارگانیک که در بسترهای کشت مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، باید میزان مصرف شان را بسنجید. هر کدام از این کودها، به مقدار مناسبی باید در هر بستر کشت ریخته شوند. اگر به این نکته توجه نشود، ممکن است محصول یا بازدهی خوبی نداشته باشد و یا این که کاملاً بر اثر استفاده زیاد، از بین برود. 

بیشتر این کودها که ارائه می شوند، دستورالعمل هایی دارند که می شود بر اساس آن به کوددهی پرداخت. 

روی هم رفته میزان مصرف کود مرغی، به نوع بستر کشت و این که چه خاکی را دارا می باشد هم ربط مستقیمی دارد. 

فروش اینترنتی کودهای مرغی گوشتی

فروش اینترنتی کودهای مرغی گوشتیکود مرغی گوشتی، از جمله بهترین محصولات در این عرصه می باشد. آن ها پروتئین بالایی دارند. از طرف دیگر بیشتر این کودها 18 تا 30 درصد اسید اوریک، 2 تا 4 درصد کراتین و 12 تا17 درصد آمونیاک را در خود جای داده اند. البته این ها تنها نیستند و سایر مواد معدنی دیگر هم که برای باروری محصولات کشاورزی مفید اند، در آن وجود دارد. 

روی هم رفته، فروش اینترنتی این گونه از کود نیز از جانب فروشگاه های آنلاین مختلفی انجام می شود. شما می توانید به آسانی یکی از معتبرترین سایت ها را بیابید و خرید و خود را انجام دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما