باران کود

ارسال ۲۵۰ نخ کرم خاکی زنده برای ماهیگیری

ارسال ۲۵۰ نخ کرم خاکی زنده برای ماهیگیری با پایین ترین قیمت در سراسر کشور امکان پذیر گردید تا متقاضیان بتوانند در حجم کم خرید خود را انجام دهند.
واحد شمارش کرم خاکی نخ است که برای این موجود زنده به کار می رود. ماهیگیران اغلب به خاطر اینکه به صورت تفریحی به ماهیگیری می روند برای طعمه ی خود نیازمند کرم خاکی زنده هستند.
این طعمه از مهمترین و بهترین غذاها برای آبزیان به شمار می رود و مسلما حجم صید را برای افراد بیشتر خواهد کرد.
در ماه های قبل با توجه به درخواست مشتریان مبنی بر ارسال کرم با حجم کم این امکان به وجود آمد که هر ۲۵۰ نخ از کرم برای افراد در سراسر کشور ارسال شود و بنابراین امکان خرید برای این دسته نیز فراهم گردد.
برای اینکه بتوان کرم خاکی را برای مدت زمان بیشتری بعد از خرید نگهداری کرد لازم است اقداماتی صورت گیرد که در بخش های بعد در مورد آن مفصلا توضیح خواهیم داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید