باران کود

ارسال کرم خاکی طعمه ماهیگیری به سراسر کشور

ارسال کرم خاکی طعمه ماهیگیری به سراسر کشور به صورت عمده و در حداقل حجم ۱۰۰۰ تایی با بستر فراهم شد و تا رسیدن به دست مشتری کرم ها شرایط رشد را خواهند داشت.
کرم های خاکی گونه ای آیزینیا فتیدا هستند که برای تجزیه خاک و تبدیل به مواد آلی در بستر خاک استفاده می شوند. اما بسیاری از مردم به دنبال مشتقات آن هستند تا در موارد دیگری غیر از تولید کود بکار برند. طعمه ماهی گیری، درمان بیماری های پوستی، غذای ماهی ها تنها چند کاربرد محدود از آن بوده که بسته به افراد و مصارف آن ها در حجم های مختلف برای مشتریان ارسال می شود.
به دلیل اینکه حداقل حجم برای ارسال در حد معینی مشخص شده است مشتریان می توانند به صورت دوره ای ماده مورد نیاز خود را تامین کنند تا علاوه بر کاهش هزینه های ارسال و پست برای آن ها، از مزایای خرید مشتقات کرم خاکی بهره ببرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کود آهن/ شرکت پخش بهترین انواع آن

همانطور که می دانید کودهای شیمیایی در دنیای کشاورزی اهمیت بسیار زیادی دارند هرسال مقدار زیادی از کودهای تولید شده در کشور توسط کشاورزان برای زمین و گیاهان کشاورزی استفاده می شود. کودهای شیمیایی انواع مختلفی دارند و درصد ترکیب عناصر آن ها با هم فرق دارد. یکی از این عناصر که به مقدار کم ولی ضروری باید به گیاه داده شود، آهن است. کود آهن ایرانی در بسیاری از نمایندگی های فروش کودهای شیمیایی برای مشتریان عرضه می شود. خرید اینترنتی کود آهن از فروشگاه های اینترنتی .راه دیگر برای تهیه این کود است

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید