لیست قیمت کود مایع مرغی Chicken manure liguid

کود مایع مرغی ارگانیک پرفروش ترین کود محسوب میشود شما میتوانید برای داشتن لیست قیمت کود مایع مرغی میتوانید به سایت باران کود مراجعه کرده و علاوه بر قیمت این محصول تمام اطلاعات مربوط به خرید این محصول مطلع شوید.

کود مایع مرغی

قبل از اینکه از کود مایع مرغی صحبتی داشته باشیم باید بگوییم برای اینکه ادامه حیات ما روی کره خاکی به خطر نیافتن باید به فکر مدیریت چرخه بازیابی مواد غذایی ارزشمند و آب باشیم.
برای اینکه آینده شومی در انتظار بشریت نباشد یکی از این روش ها استفاده مجدد از فضولات دامی و پرندگان و کود ارگانیک می باشد.
شاید کلمه کود در ابتدای کلمه ساده باشد اما استفاده از کود مناسب انسان را از گرسنگی کشیدن عوارض خطرناک جلوگیری می کند.

لیست قیمت کود مایع مرغی

مشخصات کود مایع مرغی

قبل از اینکه از مشخصات کود مرغی مایع صحبتی داشته باشیم اولین سوالی که برخورد می‌کنیم این است که کود مایع مرغی چه تفاوتی با کود های گرانول و پلیت شده دارد جهت رسیدن به پاسخ این سوال به ادامه مقاله توجه داشته باشید.
کود مرغی از مواد مغذی و ماده آلی و با ارزش دفع شده حیوانات و پرندگان به وجود آمده است.
از بین کودهای حیوانی کود مایع مرغی دارای بالاترین عنصر نیتروژن فسفر و پتاسیم می باشد به همین دلیل درخاک هایی که نیاز شدید به نیتروژن دارند، پیشنهاد می شود از کود مایع مرغی استفاده شود.
یکی از مزایای کود مایع مرغی این است که این محصول با فناوری به روز با دارا بودن آنالیز که مخصوص خاک های ایران می باشد طراحی شده است.

نوع کود کود مایع مرغی
مورد مصرف محصولات زراعی، باغی، گلخانه ای
روش مصرف آبیاری، محلول پاشی

 

خرید کود مایع مرغی

بسیاری از کارشناسان و متخصصان کشاورزی خرید کود مایع مرغ را به باغداران مزرعه داران و پرورش دهندگان پیشنهاد می کنند برای داشتن کود مناسب به کسب اطلاعات کامل و جامع در مورد کاربردهای کود مرغی، تفاوت کود مرغی مایع و کود پلیت مرغی قیمت این کود لازم و ضروری است.کود مایع مرغی

 

قیمت کود مرغی مایع+خرید و فروش

یکی از نکات مهمی که همه خریداران به آن توجه می‌کنند قیمت کود مرغی مایع است و بعد از کیفیت به مهمترین و اصلی ترین معیار برای خرید می شود. بسیاری از کشاورزان نگران هزینه تعیین شده برای خرید این می باشد.
بسیاری از افراد نمی دانند که قیمت کود مرغ مایع بیشتر از کود پلیت شده می باشد.
پیدا کردن قیمت کود ایع مرغی با برندهای مختلف بسیار سخت ااست با این وجود بسیاری از خریداران دوست دارند پیش از انتخاب و خرید کود مرغی مایع اطلاعات کسب کنند.

قیمت کود مایع مرغی

 

پاسخ به دو سوال درباره کود مرغی مایع

1.کود مرغی مایع در بسته بندی های چند لیتری ارسال می شود؟ گالن 20 لیتری
2.طریق سفارش به چه صورت امکان دارد؟ فقط نقدی

تماس با ما