کود مرغی قفسی با قیمت عالی

امروزه مرغ ها به صورت های مختلف نگهداری و پرورش داده می شوند. از جمله این روش ها، نگهداری مرغ در قفس است. به همین دلیل کودی هم که از این مرغ ها به دست می آید به کود مرغی قفسی شهرت دارد. این نوع از کود هم دارای استفاده های بسیار زیادی است و از این رو، بازار بسیار گرم و پر رونقی دارد. کود مرغی قفسی با قیمت عالی

توضیحات کود مرغی قفسی

بیشتر بخوانید: کود مرغی بسته بندی

توضیحات کود مرغی قفسیکودهای مرغی امروزه به دو صورت کلی تولید می شوند. یکی از روش های تولید این نوع از کودها روش سالنی است. روش دیگر، کودهای قفسی می باشند. کودهای سالنی از مرغ های گوشتی به دست می آیند. ولی کود مرغی قفسی از مرغ های تخم گذار گرفته می شود. بنابراین کود مرغی فقسی را امروزه به نام های دیگری مانند کودهای مرغی تخم گذار و یا کودهای مرغی مادر نیز در بازار می شناسند. این کودها، حاصل فضولات مرغ هایی هستند که در قفس نگهداری می شوند و تخم گذار هستند. قیمت کود مرغی به دلیل کیفیت آن کودها، نسبت به سایر کودهای مرغی متفاوت است. در این کودها موادی مانند کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم، پروتئین، ان پی کا، فیبر خام، آهن، منگنز، مس و غیره اشاره کرد. اگر چه بسیاری از این مواد مفید در سایر کودهای مرغی نیز وجود دارد، ولی با این حال، میزان این مواد در کود مرغی قفسی بسیار بالاتر و زیادتر است.

ویژگی هایی که این نوع از کود مرغی دارد بر اساس تغذیه حیوان، پوشش بستر، روش انبار داری و جمع آوری کود، روش مصرف کود، نوع گیاه و خاک که محصول در آن کاشت شده است و همچنین مقداری که باید مصرف شود، تعیین می گردد. با توجه به همه این فاکتورها می توان این نوع از کود مرغی را خریداری و مورد استفاده قرار داد. با این حال، می توان گفت که کود مرغی قفسی و سالی از نظر مواد داخلی و ترکیباتشان تفاوت های زیادی با هم ندارند.

بهترین قیمت کود مرغی قفسی

بهترین قیمت کود مرغی قفسی

بیشتر بخوانید: کود مرغی سطلی

قیمت عاملی است که همیشه در خرید کود مرغی چه از نوع سالنی و چه از نوع قفسی تاثیر گذار بوده و است. از این رو، بسیاری از کشاورزان و باغداران به دنبال خرید کود مرغی با قیمت ازران می باشند. در قیمت کود مرغی عوامل مختلفی تاثیر می گذارد، که از جمله آن ها می توان به نو کود، روش جمع آوری و حمل و نقل و غیره اشاره کرد. ولی با این حال، قیمت این کودها در بازار امروز نوسانات زیادی دارد که سبب تنوع بالا در قیمت شده است. اما اگر به دنبال خرید کود با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، می توانید از مرکز معتبر خرید آن را خریداری کنید. در این مرکز ضمانت قیمت کود برای انواع کودهای مرغی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما